مجموعه بازی های Tom Clancy در رویداد E3 2019 شرکت Ubisoft

در E3 2019 شرکت Ubisoft پس از معرفی Watch Dogs Legion به عنوان جدیدترین مجموعه بازی های Tom Clancy عنوان از سری بازی های Watch Dogs بحث سری بازی های Tom Clancy خیلی داغ است. Ubisoft در این کنفرانس ابتدا از Rainbow 6 Siege آغاز کرد و خبر از رویدادی به نام Operation Phantom Sight از این بازی را داد که از روز گذشته یعنی 12 ژوئن 2019 آغاز شده است.

پس از Rainbow 6 Siege با رویداد Operation Phantom Sight نوبت به جدیدترین عنوان Ghost Recon به نام Berakpoint میرسد. در این بازی یکی از هنرمندان آمریکایی Jon Bernthal نقش آفرینی میکند. در طی بازی های اخیر، پس از Norman Reedus در Death Stranding و Keanu Reeves در Cyberpunk 2077 این شخصیت یکی دیگر از سرشناسان عرصه ی فیلم های سینمایی میباشد که در Ghost Recon Breakpoint نقش آفرینی میکند. این بازی جنگ های مدرن را به همراه داشتن ادوات پیشرفته و رباتیک به نمایش گذاشته است. تاریخ مجموعه بازی های Tom Clancy انتشار این بازی برای 4 اکتبر 2019 برابر با 12 مهر 1398 خواهد بود اما پیش از آن قرار است در تاریخ 5 سپتامبر 2019 یعنی 14 شهریور 1398 به صورت بتا در دسترس قرار بگیرد. البته لازم به ذکر است که این بازی برای کسانی به صورت بتا در دسترس قرار خواهد گرفت که آن را از طریق وبسایت رسمی آن پیش خرید کنند.

Ghost Recon Breakpoint
Ghost Recon Breakpoint

در این رویداد یکی از غیر قابل پیش بینی ترین عناوینی که به نمایش درآمد، سری جدیدی از بازی Rainbow 6 میباشد که از آن تحت عنوان Rainbow 6 Quarantine باد میکنند. از این بازی جز یک دموی سینماتیک کوتاه چیز دیگری فاش نشده است، طبق گفته ی رهبر تیم سازنده ی این بازی، Rainbow 6 Quarantine به صورت CO-OP و 3 نفره دنبال خواهد شد و تجربه ی Shooting کاملاً متفاوتی را در نسل مجموعه بازی های Tom Clancy جدید بازی های ویدئویی رقم خواهد زد. گفته شده که این بازی قرار است اوایل سال 2020 منتشر گردد اما تاریخ انتشار آن به صورت دقیق مشخص نیست. لازم به ذکر است که علاقمندان میتوانند هم اکنون جهت ثبت نام برای این بازی اقدام کنند که هم از آپدیت ها بهره مند شوند و هم شانس تجربه ی زودتر آن را داشته باشند.

Rainbow 6 Quarantine
Rainbow 6 Quarantine

یکی دیگر از دستاورد های جالب توجه Tom Clancy در E3 2019 شرکت Ubisoft، رونمایی از یک بازی به نام Elite Squad میباشد که مخصوص موبایل بوده و برای سیستم عامل های Android و IOS استاندارد سازی شده است. در رابطه با این بازی مجموعه بازی های Tom Clancy باید گفت که Elite Squad شامل چندین شخصیت متفاوت برگرفته از بازی های مختلف منتشر شده از سوی شرکت Ubisoft میباشد که به عنوان نمونه میتوان به یکی از شخصیت های اصلی در بازی The Division، یکی از شخصیت های بازی Rainbow 6 Siege و Ghost Recon، شخصیت اصلی بازی Splinter Cell و شخصیت های دیگری که در این بازی ها به ایفای نقش پرداختند اشاره کرد.

Elite Squad
Elite Squad

در پایان لازم به ذکر است که The Division 2 که طی چند مدت اخیر وارد بازار شده از رویداد E3 2019 شرکت Ubisoft غافل نبوده است. یکی از گسترش دهندگان این بازی خبر انتشار قسمت سوم این بازی را برای اوایل سال 2020 اعلام کرد و سپس افضود که مجموعه بازی های Tom Clancy این بازی هم اکنون تا پایان 16 ژوئن یعنی 3 روز آینده به صورت رایگان در دسترس است و علاقمندان میتوانند جهت دریافت از طریق وبسایت رسمی آن اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *