E3 2019 Ubisoft با معرفی جدیدترین سری Watch Dogs آغاز شد

در رویداد E3 2019، شرکت ها و ناشر های مختلفی نظیر Microsoft و Bethesda حضور داشتند که هر یک بروزرسان ها و آثار جدید درخشانی را رونمایی کردند. پس از برگزاری E3 2019 شرکت Bethesda حال نوبت به شرکت UbiSoft میرسد.

در آغاز، کنفرانس خبری شرکت Ubisoft به شکلی خاص و منحصر به فرد آغاز شد، به گونه ای که تماشاگران حاضر در ابتدا شاهد اجرای سمفونیکی از پرطرفدار ترین اثر حماسی شرکت Ubisoft یعنی Assassi’s Creed بودند. در این سمفونیک زیبا و روح نواز، تصویری از تمام سری های Assassin’s Creed به نمایش در آمد که به گونه ای نشان از پروسه ی درخشان این بازی میباشد.

اولین بازی رونمایی شده در E3 2019 شرکت Ubisoft جدیدترین اثر این شرکت یعنی Watch Dogs Legion میباشد. این بازی در کشور انگلستان دنبال میشود که در عصر تکنولوژی پیش میرود و به گونه ای ربات ها حضور پر رنگی را خصوصاً در عرصه ی نظامی دنبال میکنند. گیم پلی رونمایی شده از Watch Dogs Legion بیانگر کیفیت بسیار بالا در جریان بازی میباشد که به نوعی در سبک اکشن سوم شخص ماجراجویی دنبال میشود که با حالت جنایی ادغام شده است. براساس گیم پلی های دیده شده از این بازی نشان میدهد که Watch Dogs Legion از یک شخصیت خاص و منحصر به فرد برخوردار نبوده و در جهت انجام یک ماموریت چندین شخصیت متفاوت را در جای جای شهر قرار میدهد که پس از کشته شدن شخصیت اول، شخصیت دوم کار خود را آغاز کند. این بازی از لحاظ فیزیکی و شبیه سازی تیر اندازی به شکل قابل قبولی پیاده سازی شده است و شخصیت های موجود در آن از قابلیت های خاصی برخوردار هستند. جالب قضیه اینجاست که بازی در رابطه با شخصیت های اصلی به شکلی متنوع ظاهر شده و از هر قشری یک شخصیت را انتخاب کرده است. این بازی هم اکنون به صورت پیش خرید از طریق وبسایت رسمی UbiSoft در دسترس میباشد و در تاریخ 20 مارس 2020 برابر با 1 فروردین 1399 برای پلتفرم های Xbox One، Microsoft Windows، PS4 و Stadia در دسترس خواهد گرفت.

Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion

پس از رونمایی جدیدترین عنوان از سری بازی های Watch Dogs به نام Legion، نوبت به رونمایی جدیدترین اثر حماسی Ubisoft یعنی Mythic Quest میرسد. از این بازی گیم پلی خاصی رونمایی نشده اما شباهت های بسیاری به بازی For Honnor دارد که عنوان دیگری در سبک حماسی میباشد که توسط Ubisoft عرضه گردیده است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *