DooM Eternal در E3 2019 رونمایی و تاریخ انتشار آن مشخص شد

E3 2019 شرکت Bethesda پس از به نمایش در آمدن بروزرسان جدید Rage 2 و معرفی جدیدترین عناوین Wolfenstein نوبت به یکی از برجسته ترین و پرطرفدار ترین آثار شرکت Bethesda یعنی DooM Eternal میرسد. در بخش پایانی کنفرانس این شرکت، تولید کننده و کارگردان این بازی روی استیج آمدند و آخرین اخبار را در رابطه با DooM Eternal به استحضار رساندند.

موضوع این بازی در یک دنیای متفاوت دنبال میشود که شخصیت اصلی با موجودات عجیب و غریبی رو به رو میشود. شخصیت اصلی بازی همچنین از سلاح های متفاوتی استفاده میکند و جدای از آن، یک سری ابزار ها و سلاح ها نیز وجود دارد که بیشتر به بازی جنبه ی مبارزه ای میدهد. شبیه سازی تیر اندازی در DooM Eternal به شکلی واقع گرایانه و قابل لمس طراحی شده است، به گونه ای که تنها تیر اندازی در این بازی میتواند لذت یک گیم پلی مطلوب را برای بازیکن فراهم نماید. در مجاورت سلاح گرم، همانطور ک گفته شد یک سری سلاح های سرد نیز وجود دارند که بعضاً از ظاهری متفاوتی برخوردار میباشند، شیوه ی استفاده ی شخصیت اصلی بازی از آنها کاملاً حرفه ای انجام میشود به گونه ای که این روند نیز میتواند به هیجان هرچه بیشتر بازی بیافزاید. به صورت کلی، این بازی به شکل پر جزئیاتی طراحی شده است، اگر شاهد گیم پلی DooM Eternal باشید، خواهید دید که این بازی در زمینه های مختلف از اکشن سازی منحصر به فردی برخوردار میباشد و همچنین از خشونت بسیار بالایی استفاده میکند. این بازی در یک دنیای جدیدی ساخته شده است که موقعیت دقیق آن مشخص نیست. این بازی به گونه ای ساخته شده که هیچ چیز جلودار بازیکن در بازی نیست، میتوان به هر شکل ممکن راهی را باز، یا آن را ایجاد کرد. گیم پلی فوق العاده و پر زد و خورد DooM Eternal با ادغامی از جزئیات فراوان میتواند تجربه ی قابل توجهی را برای کاربرانش رقم بزند. در این بازی قابلیت Multiplayer نیز وجود خواهد داشت که BattleMode نام گذاری شده است که تصویری از گیم پلی هیجان انگیز آن به نمایش درآمد.

DooM Eternal گیم پلی
گیم پلی DooM Eternal

یکی از خبر های خوشحال کننده برای طرفداران سری بازی های DooM خصوصاً DooM Eternal تاریخ انتشار آن میباشد که بلاخره در رویداد E3 2019 شرکت Bethesda فاش شد. گفته شده این بازی قرار است در تاریخ 22 نوامبر 2019 برابر با 1 آذر 1398 برای پلتفرم های Xbox One، PS4، Microsoft Windows و Nintendo Switch در دسترس قرار بگیرد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *