کنفرانس Bethesda و معرفی بروزرسان Rage 2 به همراه 2 عنوان از Wolfenstein

در کنفرانس خبری E3 2019 شرکت Bethesda بازی های بسیاری به نمایش در آمدند که تعدادی از آنها بروزرسان قسمت های جدیدی از بازی های گوناگون بودند که از جمله آن میتوان به عناوین مختلف The Elder Scrolls اشاره کرد، البته این شرکت عناوین جدیدی را هم رونمایی کرده است که به عنوان نمونه میتوان به GhostWire Tokyo اشاره داشت که قرار است در آینده منتشر گردند.

در امتداد این رویداد، بروزرسانی از بازی Rage 2 معرفی شده است که یکی از عناوین پرطرفدار Bethesda در سال 2019 میباشد که در تاریخ 14 می عرضه شد. این بازی در بروزرسان Insanity Rules امکانات جدیدی را در دسترس بازیکنان قرار داده است که به عنوان نمونه میتوان به اضافه شدن شخصیت های جدید به عنوان دشمن، کد های تقلب جدید که : Bloody Mess و Low Gravity که باعث کم شدن میزان جاذبه میشود، Rejector Seat که عمل ریجکت را در وسایل نقلیه مثل ماشین انجام میدهد را شامل میشود. همچنین میتوان به اضافه شدن یک ماشین جنگی به نام Pilotable Mech اشاره کرد. وسایل نقلیه جدیدی مثل The Skull Motorcycle و The Armadillo نیز در لیست این بروزرسان وجود دارند. این بروزرسان شامل امکانات، سلاح ها، جنبه ی داستانی جدید، نواحی جدید و … میشود.

گیمرپا • کنفرانس Bethesda
بروزرسان Insanity Rules از Rage 2

در رویداد E3 2019 جدیدترین عناوین سری بازی های Wolfenstein هم وجود دارد. در این نمایشگاه که توسط شرکت Bethesda انجام شد، یکی از تولید کننده های این شرکت خبر از انتشار 2 سری متفاوت از این بازی را داد. در ابتدا Wolfenstein Cyberpilot که در موضوع آن در قالب جنگ های ماشینی دنبال میشود و سپس Wolfenstein YoungBlood که در رویداد E3 2018 هم رونمایی شده بود. این بازی که یکی از عناوین مورد انتظار برای دوست داران سری بازی های Wolfenstein محسوب میشود، موضوع آن در رابطه با 2 خواهر میباشد که در جریان بازی در کنار یکدیگر قرار دارند؛ یعنی بازیکن وقتی که در قالب یکی از دو شخصیت اصلی این بازی ایفای نقش میکند، از حضور شخصیت دوم نیز بهره مند میباشد. این بازی از اکشن سازی قابل تحسین و فیزیک تکنیکی برخوردار میباشد که به هیجان هرچه بیشتر آن کمک میکند. تاریخ انتشار Wolfenstein Young Blood برای 26 جولای 2019 مشخص شده که برای پلتفرم های Xbox One، PS4، Microsoft Windows و Nintendo Switch استاندارد سازی خواهد شد.

گیمرپا • کنفرانس Bethesda
معرفی Wolfenstein YoungBlood در E3 2019

DeathLoop یکی دیگر از عناوین معرفی شده در کنفرانس خبری E3 2019 شرکت Bethesda که تنها یک دموی سینماتیک از آن به نمایش درآمد. در این بازی 2 شخصیت مرد و زن سیاه پوست حضور دارند که در تلاش برای نابود کردن یکدیگرند و پس از کشتن هم باری دیگر چشم باز میکنند و همین روند ادامه پیدا میکند. ازDeathLoop گیم پلی خاصی به نمایش در نیامده و تاریخ انتشار از آن نیز هنوز فاش نشده است، اما سازندگان و تولید کنندگان این اثر مدعی هستند که DeathLoop میتواند بازی موفق و هیجان انگیز و خاصی برای بازیکنان باشد. در ادامه میتوانید در رابطه با DooM Eternal یکی دیگر از دستاورد های این شرکت بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *