The Elder Scrolls در E3 2019 و معرفی عناوین مختلف برای پلتفرم های گوناگون

در E3 2019 شرکت Bethesda یکی از عناوین تاثیر گذاری که تماشاگران بسیاری را به خود جذب کرد، GhostWire Tokyo بود که در قالب یک دموی سینماتیک رونمایی شد. یکی از عناوین پرطرفدارن شرکت Bethesda سری بازی های The Elder Scrolls میباشد که با نام های مختلف برای پلتفرم های گوناگون عرضه میگردد. در رویداد E3 2019 شرکت Bethesda یکی از عناوین معرفی شده از سری بازی های The Elder Scrolls عنوان Blades میباشد که فقط برای پلتفرم موبایل و سیستم عامل های Android و IOS استاندارد سازی شده است که خبر اضافه شدن امکانات جدیدی از آن داده شد.

در رویداد E3 2019 شرکت Bethesda عناوین دیگری از سری بازی های The Elder Scrolls نیز رونمایی شده است که به عنوان نمونه میتوان به جدیدترین قسمتی که به The Elder Scrolls Online اضافه شده اشاره کرد که که ELSWEYR نام دارد و هم اکنون در دسترس میباشد. این بازی از بروزرسان های جدید هم برخوردار میباشد که آنها را Dragonhold و Scalebreaker نام گذاری کرده اند. Zenimax یکی از استودیو های سازنده ی The Elder Scrolls که از سال 2014 به منظور گسترش این بازی با Bethesda همکاری داشته است، جدیدترین دستاورد خود را به نام Commander Keen رونمایی کرد که از قالب انیمیشنی برخوردار میباشد. این بازی برای پلتفرم های IOS و Androrid طراحی شده است و موضوع آن در رابطه با 2 شخصیت دو قلوی خواهر و برادر میباشد که وظیفه ی محافظت از زمین بر دوش آنهاست.

The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online

اگر از بازی های کارتی لذت میبرید، باید به استحضار برسانم که The Elder Scrolls از عنوان دیگری در این قالب برخوردار میباشد که Legends نام دارد. این بازی از E3 2018 شرکت Bethesda رونمایی و سپس در دسترس قرار گرفت و شباهت هایی نیز به بازی Reigns Game of Throne دارد. از این بازی دستاورد دیگری نیز به نام The Elder Scrolls Legends: Moon of Elsweyr به نمایش در آمده که قرار است برای موبایل، تبلت و PC استاندارد سازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *