E3 2019 شرکت Bethesda با بروزرسانی ها و عناوین مختلف جدید همراه بود

پس از E3 2019 پس از شرکت Microsoft که به خوبی در میان طرفدارانش حاضر شد، شرکت Bethesda کنفرانس خود را برگزار کرد. شرکت Bethesda در E3 2018 نیز با عناوین قابل توجهی مثل Fallout 76، Rage 2 و … ظاهر شد و در این رویداد نیز با دست پر وارد شده است. Pete Hins مدیر ارتباطات و بازاریابی بین المللی شرکت Bethesda در ابتدای E3 2019، برنامه را آغاز کرد و گفت که این شرکت در سال جاری عناوین متنوعی را برای انواع سلیقه ها در دستور کار دارد. وی افضود که Bethesda خواهان است که ساخت بازی های مختلفی را برای بستر ها و پلتفرم های مختلف انجام دهد. پس از Pete Hins، یکی از سردمداران سرشناس Bethesda Game Studio و تولید کننده ی بازی های ویدئویی این شرکت یعنی Todd Howard با خبر های خوبی روی استیج آمده و اعلام کرد در حال حاضر تمامی بازی های این شرکت که از حالت Multiplayer برخوردار میباشند سر جمع بیش از 60 میلیون کاربر فعال را در خود جای داده اند. این شخصیت در رابطه با بازی های اخیر شرکت Bethesda که اکثراً در E3 2018 این شرکت هم معرفی شده بود صحبت کرد و گفت: The Elder Scrolls: Blade یکی از آثار پرطرفدار این شرکت که در قالب پلتفرم موبایل پیاده سازی شده، در جمع سایر بازی های مربوط به این پلتفرم که توسط Bethesda ساخته شده است از استقبال قابل توجهی برخوردار بوده است. این بازی قرار است امکانات جدیدی را در خود جای دهد که به عنوان نمونه میتوان به نبرد در آرنا ها به صورت تک نفره، سیستم شخصی سازی جواهرات در بازی و پیاده سازی اژدهای جدید در جریان بازی اشاره کرد. این بازی هم اکنون به صورت رایگان برای کاربران سیستم عامل های Android و IOS در دسترس میباشد و علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی این بازی مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که این بازی به تازگی برای پلتفرم Nintendo Switch نیز استاندارد سازی شده است و تا پایان سال 2019 در دسترس کاربران این پلتفرم قرار خواهد گرفت.

The Elder Scrolls Blades
The Elder Scrolls Blades

Fallout 76 از جمله بازی های معرفی شده در E3 2018 بود که اگر به خاطر داشته باشید به شکل غافلگیرانه ای رونمایی شد. این بازی که در تاریخ 23 آبان 1397 منتشر شده بود، در سبک اکشن اول شخص و در قالب Survival طراحی شد که صاحب نظران بسیاری از این بازی به عنوان نسخه Multiplayer بازی Fallout 4 یاد میکنند. این بازی در رویداد E3 2019 با امکانات جدیدی ظاهر شده که در کنار شخصی سازی کمپ، وجود بمب اتمی در بازی، سلاح های قدرتمند یا به اصطلاح Legendery بتواند در راستای تکامل هرچه بیشتر بازی گام بردارد. از جمله امکانات جدیدی که به این بازی اضافه خواهد شد میتوان به بازگشت NPC های انسان ها، مراحل اصلی جدید، تنوع در انتخاب ها و نتایج، سلاح های جدید و خلاقیت بیشتر در زمینه ی Crafting آن اشاره داشت. لازم به ذکر است که کاربران میتوانند تا پایان سال 2019 رویداد جدیدی که در آن امکانات ذکر شده محیا خواهد شد را تهیه کنند که این رویداد Wastelanders نام دارد.

Fallout 76 - Wastelanders
Fallout 76 – Wastelanders

Fallout 76 در E3 2019 از حالت جدیدی به نام Nuclear Winter یا زمستان هسته ای اشاره کرده است که یکی از مهمترین قابلیت های این حالت برخورداری از Battle Royale میباشد که تا 52 بازیکن را در خود جای میدهد که برای کاربران Fallout 76 به صورت رایگان از تاریخ 10 تا 17 ژوئن در دسترس قرار میگیرد که یعنی تا 27 خرداد ماه 98 قابل دریافت میباشد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *