E3 2019 شرکت Microsoft شماری از عناوین معرفی شده و گفته های Phil Spencer

در رویداد E3 2019 شرکت های مختلفی مثل Microsoft، UBI Soft، Bethesda، Square Enix، Nintendo Switch و … حضور پیدا میکنند. اما در E3 2019 شرکت Microsoft که موضوع اصلی ما در این نوشته میباشد، عناوین بسیاری به نمایش در آمدند. Phil Spencer با خبر های خوبی وارد استیج شد، این شخصیت که یکی از سردمداران Xbox میباشد گفته است که 60 بازی متنوع برای کاربران خود تدارک دیده است که از این تعداد 14 عدد توسط Xbox Game Studios ساخته شده است. Phil Spencer در رابطه با پروژه ی xCloud نیز صحبت کرده که قرار است برای نسل بعدی کنسول های Xbox پیاده سازی گردد. پس از رونمایی Bleeding Edge به عنوان جدیدترین دستاورد استودیوی Ninja Theory، در E3 2019 شرکت Microsoft عناوین سرگرم کننده ی دیگری نیز دیده شده است که به عنوان نمونه میتوان به بازی های ذیل اشاره کرد.

گیمرپا • E3 2019 شرکت Microsoft
Phil Spencer در E3 2019 شرکت Microsoft

Ori And The Will of The Wisps: یک بازی ماجراجویی میباشد که در قالب Metroidvania پیاده سازی شده و جزء جدیدترین عناوین سری بازی های Ori میباشد. این بازی توسط Xbox Game Studio ساخته شده و از زاویه ی دوربین 2 بعدی برخوردار میباشد اما به صورت 3 بعدی پیاده سازی شده است. این بازی در تاریخ 11 فوریه 2020 برابر با 22 بهمن 1398 برای پلتفرم های Xbox One و Microsoft Windows منتشر میشود.

MineCraft: Dungeons: یکی دیگر از آثار معرفی شده در این رویداد میباشد که جدیدترین عنوان سری بازی های MineCraft میباشد. این بازی به صورت Top-Down Combat ساخته شده و طراحی محیطی و شخصیتی آن مشابه سایر عناوین این بازی میباشد. MineCraft Dungeons در بهار 2020 عرضه خواهد شد اما تاریخ دقیقی از آن داده نشده است. این بازی برای پلتفرم Xbox One و Microsoft Windows استاندارد سازی میشود.

Star Wars Jedi: Fallen Order: یکی از بازی هایی که در این رویداد به نمایش گذاشته شد سری جدید بازی Star Wars میباشد که پیش از این توسط رویداد رسمی شرکت EA به نام EA Play در شهر هالیوود به نمایش در آمده بود. این بازی در سبک اکشن سوم شخص پیاده سازی شده و جدیدترین اثر استودیوی Respawn Entertainment میباشد که سازنده ی بازی پرطرفدار Apex Legends میباشد که در قالب Battle Royale ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *