Games with Gold ژوئن 2019 توسط منابع Xbox معرفی شد

عناوین جدیدی از سوی رویداد Games With Gold کنسول Xbox معرفی شده و در دسترس قرار گرفت. همانطور که میدانید این Games with Gold ژوئن 2019 رویداد به صورت ماهانه چند اثر مختلف را به صورت رایگان برای کاربران Xbox Live در دسترس قرار میدهد که در ماه ژوئن 2019، 4 اثر مختلف را برای Games with Gold ژوئن 2019 کنسول های Xbox One و Xbox 360 رونمایی کرده است. لازم به ذکر است که هر 4 بازی برای کنسول Xbox One قابل اجرا میباشد و طرف دیگر 2 اثر برای کنسول Xbox 360 در دسترس قرار داده شده است.

Madden NHL 19: این بازی محصول شرکت EA Sports میباشد که در سبک ورزشی ساخته شده و موضوع آن در رابطه با مسابقات اسکی روی یخ و هاکی میباشد. این بازی در سبک ورزشی Games with Gold ژوئن 2019 تیمی از شبیه سازی و حساسیت قابل قبولی برخوردار میباشد که فقط برای کنسول های Xbox One و PS4 استاندارد سازی شده است. این بازی هم اکنون در دسترس بوده و Games with Gold ژوئن 2019 تا تاریخ 30 ژوئن 2019 برای کاربران Xbox One به صورت رایگان قابل دریافت میباشد. لازم به ذکر است که این بازی پیش از رویداد Games With Gold با قیمت 59.99$ به فروش میرسید.

Rivals of Aether: این بازی محصول شرکت Dan Forance میباشد که کار گسترش و انتشار آن را عهده دار بوده است. این بازی در سبک اکشن مبارزه ای ساخته شده و به صورت 2 بعدی پیاده سازی شده است. Rivals of Aether از ساختار گرافیکی و گیم پلی ساده ای برخوردار میباشد و تاریخ انتشار آن در مارس و آگوست 2017 برای پلتفرم های Microsoft Windows و Xbox One بوده است. این بازی از حالت های Single Player و Multiplayer برخوردار میباشد و از تاریخ 16 ژوئن تا 15 جولای 2019 برای کنسول Xbox One در دسترس قرار خواهد گرفت. جدا از رویداد Games Whit Gold قیمت این بازی 14.99$ اعلام شده است.

Portal: Still Alive: این بازی به صورت 3 بعدی پیاده سازی شده و از سبک اول شخص برخوردار میباشد و بیشتر حالتی از Puzzle را در خود جای داده است. در این بازی Games with Gold ژوئن 2019 شخصیت اصلی از یک پرتال برخوردار میباشد که به واسطه ی آن میتوان کار های مختلفی انجام دهد. Portal: Still Alive توسط شرکت Valve Corporation ساخته و منتشر شده است و در رویداد Games With Gold ماه ژوئن هم برای کنسول Xbox One و هم برای Xbox 360 در به صورت رایگان از تاریخ 1 تا 15 ژوئن در دسترس قرار دارد و جدا از این رویداد به قیمت 14.99$ به فروش میرسد.

Earth Defense Force 2017: این بازی محصول شرکتی به نام Sandlot میباشد که پس از انتشار فقط برای کنسول های Xbox 360 و PS Vita عرضه شد. این بازی در سبک اکشن سوم شخص Shooting ساخته شده و علاوه بر حالت Single Player از حالت CO-OP نیز بهره مند میباشد. موضوع این بازی حمله ی فرازمینی ها به زمین را در دنیای مدرن به نمایش میگذارد. Earth Defense Force 2017 از تاریخ 16 تا 30 ژوئن برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 به صورت رایگان قابل دریافت میباشد و غیر از آن فروشگاه ها با قیمت 14.99$ به فروش میرسد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *