معرفی Age of Wonders Planetfall و تاریخ انتشار این بازی

معرفی Age of Wonders Planetfall

معرفی Age of Wonders Planetfall

زمانی که عصر تاریکی کیهانی از یک امپراطوری بزرگ سقوط میکند، شما باید آینده ی جدیدی را برای خود بسازید. Age of Wonders Planetfall یکی از دستاورد های شرکت Paradox Interactive میباشد که تخصص آن در ساخت بازی های استراتژیک با کیفیتی میباشد معرفی Age of Wonders Planetfall که از جزئیات بسیاری برخوردار میباشند.

این بازی به واسطه ی یکی از استودیو های زیر مجموعه ی ناشر بازی به نام Triumph Studios گسترش پیدا کرده است.

سازندگان در رابطه با سری جدید Age of Wonders مدعی هستند و میگویند اثر متفاوت تری نسبت به نسخه گذشته آن ساخته اند. در این بازی مبارزات بر پایه ی تاکتیک های ویژه ای طراحی شده اند تا بتوانند نبردی هیجان انگیز را در یک عنوان استراتژیک رقم بزنند.

یکی از جزئیات جالب توجه این بازی، ساخت امپراطوری میباشد که بازیکن میتواند از پیشینیان یک نسل، آن معرفی Age of Wonders Planetfall را دنبال کرده و در امتداد به عمق آینده فرو برود و قلمرو خود را مدیریت کند.

همانطور که گفته شد، این بازی در محیطی فضایی ساخته شده است و در همین راستا از خصوصیات منحصر به فردی برخوردار میباشد. Age of Wonders Planetfall از تنوع تیمی مطلوبی بهره مند است و از جهتی میتوان تفاوت را بین آنها احساس کرد.

این بازی را میتوان با یکی دیگر از محصولات اخیر شرکت Paradox Interactive به نام Stellaris در همین سبک استراتژیک فضایی مقایسه نمود.

Age of Wonders Planetfall در قالب علمی تخیلی ظاهر شده است که از حالت های Single Player و Multiplayer برخوردار میباشد و تاریخ انتشار آن برای 6 آگوست 2019 برابر با 15 مرداد 1398 مشخص شده است و گفته شده که برای معرفی Age of Wonders Planetfall پلتفرم های Microsoft Windows، Xbox One و PS4 استاندارد سازی شده و هم اکنون جهت پیش خرید از طریق وبسایت رسمی ناشر آن در دسترس کاربران میباشد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *