گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

Back in 1995 بازیکن را به تجربه ی گیم پلی بازی های سال 1995 میبرد

Back in 1995

Back in 1995 یا بازگشت به سال 1995، دمویی که اخیراً به واسطه ی رسانه های Play Station رونمایی شد توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کرد. این بازی همانطور که از نامش مشخص است به دوره ی 1995 بازمیگردد، اما این بدان معنا نیست که رویدادی در آن دوره را به تصویر بکشد یا داستانی از آن را بازگو کند، بلکه این بازی دقیقاً طوری طراحی شده که بازی های سال 1995 ساخته میشد، کاملاً مبتدی و ساده، با گرافیک پایین و پیکسل های محدود. این بازی اولین بارش نیست که توسط رسانه ها رونمایی میشود، جالب است بدانید Back in 1995 اولین بار در سال 2016 برای پلتفرم PC و سیستم عامل های Microsoft Windows و MacOS در دسترس قرار گرفت تا اینکه اخیراً دموی جدیدی از آن رونمایی شد که نشان میدهد علاوه بر کنسول های Play Station نظیر PS4 و PS Vita برای پلتفرم های Nintendo Switch و Xbox One نیز استاندارد سازی شده است. شاید با خود بگویید که اولاً چرای باید چنین بازی با همچین ساختاری ساخته شود، دوماً چرا پس از 3 سال برای پلتفرم های جدیدی استاندارد سازی شده است!، حتماً جذابیتی در جریان این بازی نهفته است که وارد تیراژ های نشر گسترده ای شده. Back in 1995 از ساختار بسیار ساده ای برخوردار است، دقیقاً همان ساختاری که میتوان از بازی های سال 1995 انتظار داشت، اما جذابیت خاصی در جریان گیم پلی این بازی وجود دارد که موجب شده گسترش دهندگان آن به فکر استاندارد سازی برای سایر پلتفرم ها بیوفتند. این بازی را شاید بتوان از لحاظ ساختار محیطی و گرافیکی ساده آن با Minecraft مقایسه نمود.

تصویری از جریان بازی Back in 1995

این بازی توسط گسترش دهندگان Throw the warped code out ساخته شده و به واسطه ی Degica عرضه میگردد. Back in 1995 هم اکنون برای پلتفرم های ذکر شده در دسترس میباشد و علاقمندان میتوانند جهت بررسی بیشتر یا خرید این بازی از طریق وبسایت رسمی آن اقدام نمایند.

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتنبیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی