کنفرانس Nintendo | معرفی بازی های جدید، Fortnite برای سویچ منتشر میشود

کنفرانس Nintendo

کنفرانس Nintendo

Nintendo Switch : با دستاورد های قابل توجهی در E3 2018 ظاهر شد ، این شرکت بازی های بسیاری را رونمایی کرده و به بررسی آنها پرداخت . از جمله این بازی ها میتوان به Super Smash Bros ، Fortnite ، Starlink : Battle For Atlas ، Super Mario Party ، Overcooked! 2 ، Paladins ، FIFA 19 ، Octopath Traveler ، Splatoon 2 ، Hollow Knight و … اشاره داشت . از خبر های خوبی که شرکت Nintendo در E3 2018 به اشتراک گذاشت ، سازگاری و افزودن بازی Fortnite و اجرا کردن بازی هایی همچون Starlink : Battle For Atlas از شرکت Ubisoft و FIFA 19 از شرکت EA بر روی پلتفرم های Nintendo میباشد .

Super Smash Bros Ultimate : این بازی از برجسته ترین عناوین شرکت Nintendo در E3 2018 میباشد ؛ آخرین سری این بازی در سال 2014 وارد بازار شد . عنوان جدید Super Smash Bros به گفته سازندگان کنفرانس Nintendo از جزئیات بیشتری به نسبت سری گذشته آن برخوردار خواهد بود که به عنوان مثال میتوان از اضافه شدن قهرمانانی از سری بازی های Metroid و Splatoon اشاره کرد که البته چند نمونه از این قهرمانان در سری قبلی در قالب DLC به بازی اضافه شده بودند اما در این عنوان آنها را به صورت کامل خواهیم داشت . به گفته سازندگان در E3 2018 این بازی از جزئیات دیگری مثل مبارزه سریعتر ، آیتم های بیشتر ، نحوه مبارزه و دفاع جدید برخوردار است که در این عنوان به بازی اضافه شده .

Fortnite : شرکت Nintendo در E3 2018 اعلام کرد که یکی از پر طرفدارترین بازی های روز ، یعنی Fortnite را وارد این پلتفرم میکند ؛ این بازی به سبک اکشن سوم شخص و در قالب Battle Royale با پشتیبانی از 100 بازیکن در لحظه ساخته شده است . شرکت Nintendo با به کار گیری دستاورد های مختص خود ، این قابلیت را برای دوست داران Fortnite فراهم آورده کنفرانس Nintendo که بازیکنان بتوانند در کنار دوستان خود به اجرای این بازی بپردازند . زمان انتشار این بازی بر روی پلتفرم Nintendo Switch در تاریخ 12 ژوئن 2018 اعلام شد .

Starlink : Battle For Atlas : این بازی یکی از عناوین شرکت Ubisoft میباشد میباشد که در E3 2018 معرفی و بررسی شد ، این بازی برای کنسول Nintendo Switch هم قابل اجرا بوده و توسط این شرکت نیز در E3 2018 به نمایش گذاشته شد . Starlink : Battle For Atlas یک بازی اکشن نقش آفرینی که در یک محیط فضایی ساخته شده است . از امکانات موجود در بازی کنفرانس Nintendo شخصی سازی سفینه میباشد ، شما میتوانید آیتم ها ، ابزار جنگی و سلاح ها و بدنه سفینه خود را مطابق با نظر و سلیقه ی خود طراحی کنید یا در هر نقطه این بازی شاهد ساختار ، طبیعت و تمدن خاص و مجزایی باشید . این بازی تا 2 بازیکن را پشتیبانی میکند و در تاریخ اکتبر 2018 انتشار خواهد یافت .

Super Mario Party : از جمله بازی های پرطرفدار و انحصاری شرکت Nintendo که در E3 2018 رونمایی شد . سازندگان از Super Mario Party به عنوان یک بازی بسیار سرگرم کننده یاد کرده اند و میگویند که سبک آن شبیه بازی تخته میباشد و از استراتژی های خاص خود برخورار است ؛ همچنین از طرف سازندگان پیشنهاد میشود که برای اجرای بازی از کنترل Joy-Con استفاده شود ، این کنفرانس Nintendo بازی تا 4 بازیکن را همزمان پشتیبانی میکند و به نوعی یک تجربه آنلاین نزدیک بین دوستان محسوب میشود . این بازی در سبک Party و در تاریخ اکتبر 2018 عرضه خواهد شد .

Overcooked! 2 : این بازی در سبک شبیه سازی آشپزی ساخته شده که توسط شرکت Nintendo در E3 2018 معرفی شد ؛ نسخه قبلی این بازی در سال 2016 عرضه شد و به گفته سازندگان این بازی ، Overcooked 2 نسبت به عنوان کنفرانس Nintendo گذشته دارای آشپزخانه های بیشتر ، سفارشات بیشتر ، کمک آشپز ، تم های جدید و … میباشد . این بازی به صورت آنلاین هم قابل اجرا بوده و تعداد بازیکنان تا 4 نفر قابل افزایش است و تاریخ انتشار آن برای آگوست 2018 اعلام شده است .

Paladins : بازی فانتزی و تیمی که به سبک اکشن اول شخص-سوم شخص ساخته شده و هم اکنون جهت خرید از خود وبسایت Nintendo در دسترس میباشد . سازندگان بازی گفتند که تا اواخر امسال یک نسخه از این بازی منتشر خواهد شد که به صورت رایگان در دسترس خواهد بود . Paladins تا تعداد 10 بازیکن را به طور همزمان پشتیبانی میکند .

Hollow Knight : یک بازی دو بعدی به سبک حماسی و اکشن نقش آفرینی که در E3 2018 رو نمایی شد ؛ داستان Hollow Knight در یک دنیای فراموش شده دنبال میشود که بازیکن در آن با حشرات غول پیکری مقابله میکند . تاریخ انتشار این بازی در 12 ژوئن 2018 اعلام شد و فقط از 1 بازیکن پشتیبانی میکند .

کنفرانس Nintendo

کنفرانس Nintendo

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *