کنفرانس Sony | حـضـور پـر قـدرت شـرکـت سـونـی در رویـداد E3

کنفرانس Sony

شرکت Sony در E3 2018 با معرفی بازی های انحصاری خود طرفدارانش را غافلگیر کرد ، این شرکت به علاوه بازی های انحصاری خود به معرفی چند بازی از سایر ناشر ها نحوه عملکرد این بازی بر روی کنسول PS4 نیز پرداخت ؛ از جمله بازی هایی که توسط این شرکت که در E3 2018 معرفی شدند میتوان به Control، The Last of Us 2، Death Stranding، Nioh 2، Marvel’s Spider Man، Ghost of Tsushima و … اشاره داشت که به معرفی آنها میپردازیم.

The Last Of Us 2 : دوستداران این بازی که بعضاً پس از تجربه اولین عنوان The Last Of Us خواهان تجربه هرچه زودتر نسخه بعدی این بازی بودند در E3 2018 با جزئیات زیادی جهت معرفی آن رو به رو نشدند . طی کنفرانسی که سازندگان در E3 2018 به نمایش گذاشتند ، ادغامی از داستان و گیم پلی بازی به تصویر کشیده شد که در این ویدئو کنفرانس Sony شاهد قسمت های خشونت آمیز و در عین حال جذاب از این بازی بودیم . The Last Of Us 2 از صحنه های احساسی و عاطفی همراه با خشونت و وحشیگری آمیخته شده که طی ویدئو هایی که سازندگان جهت معرفی بازی در چند مدت اخیر به نمایش گذاشتند علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن طرفداران The Last Of Us 2 ، به نوعی خشونت را از خصوصیات مهم بازی نشان داده اند . این بازی از انحصاری های PS4 میباشد و تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نشده است .

Ghost Of Tsushima : از جمله بازی های انحصاری PS4 در سبک اکشن سوم شخص سامورایی که در E3 2018 گیم پلی آن به اجرا در آمد . این بازی از جلوه های بصری خوب و شبیه سازی محیطی قابل تحسینی ساخته شده است ؛ بعضی منابع نظیرTechradar و Gamespot بر این عقیده اند که ” طبیعت موجود در Ghost Of Tsushima واقعا خیره کننده است “؛ چرا که منظره ی گندم زار اول و مبارزه تن به تن آخر تیزر که زیر یک درخت بزرگ برگ ریزان با پوشش قرمز را نشان میدهد ، میتواند دلیل تمجید این منابع از ساختار طبیعت بازی باشد . Gohst Of Tsushima در یک دنیای آزاد ساخته شده و داستان آن ، کشور ژاپن در سال 1274 را تعریف میکند . تاریخ انتشار این بازی فعلا معلوم نیست .

Trover Saves The Universe : از بازی های جالب انحصاری PS4 که گفته میشود به سبک اکشن و کمدی ساخته شده است . از نکات جالب توجه بازی که در ویدئوی رونمایی آن در E3 2018 نشان داده شد ، این است که شخصیت اصلی بازی آدمک انمیشنی میباشد که درون هر دو چشم خود ، دو چشم دیگر هم دارد !!! ؛ طی بررسی هایی که جهت معرفی کنفرانس Sony این بازی در E3 2018 شکل گرفته ، در رابطه با گیم پلی Trover Saves The Universe فعلا جزئیات بسیار کمی در دسترس است . این بازی فقط برای PS4 و PSVR در سال 2019 عرضه خواهد شد .

Death Stranding : از نکات قابل توجه در Death Stranding استفاده از بازیگران سینمایی و تلوزیونی در داستان بازی میباشد که در ویدئو معرفی آن در E3 2018 ، دو بازیگر این بازی نشان داده شدند ؛ Lea Seydoux (بازیگر فیلم Mission Impossible : Ghost Protocol) و Norman Reedus (بازیگر سریال Walking Dead) . در تیزری که توسط سازندگان در E3 2018 نمایش داده شد ، قسمت هایی از گیم پلی و داستان بازی را نشان میدهد که در بعضی از صحنه های آن یک سری ابهامات وجود دارد مثلا ، در نیمی از این ویدئو شخصیت Norman Reedus در قسمت های مختلف بازی با به همراه داشتن یک سری وسایل مسیر هایی را طی میکند که در آنها هیچ جنبده ای دیده نمیشود یا در لا کنفرانس Sony به لای ویدئو از جملاتی همچون “Give Me Your Hand In Life” یا “Give Me Your Hand In Death” و … استفاده میشود و همچنین Norman Reedus از یک کودک که در یک محفظه نگه داری میشود مراقبت میکند … . این بازی به صورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار آن مشخص نیست .

Nioh 2 : نسخه قبلی این بازی به سبک اکشن نقش آفرینی ساخته شده بود که در سال 2017 وارد بازار شد و قرار بود که فقط برای کاربران PS4 عرضه شود ، اما بعدا در پلتفرم Microsoft Windows هم در دسترس قرار گرفت . Nioh 2 یکی دیگر از بازی های شرکت Sony که در E3 2018 یک تیزر کوتاه از آن به نمایش گذاشته شد و اینطور که پیداست ، سازندگان در حال گسترش بازی هستند و در حال حاضر جزئیات زیادی در رابطه با Nioh 2 در دست نیست ؛ ظاهراً این بازی فقط برای PS4 منتشر خواهد شد .

Marvel’s Spider-Man : این بازی محصول مشترک شرکت های Marvel و Sony میباشد که به سبک اکشن در دنیای آزاد ساخته شده که طی چند مدت اخیر معرفی شد . در E3 2018 به جزئیات بیشتر Spider-Man پرداخته شد و گیم پلی آن مورد بررسی قرار گرفت . اوایل معرفی این بازی سازندگان مدعی بودند که این عنوان متفاوت ترین تجربه کل سری بازی های Spider-Man برای بازیکنان خواهد بود . در E3 2018 این بازی از لحاظ تکنیکی ، شبیه سازی حرکات ، نحوه مبارزه و موارد بسیار دیگری مورد بررسی قرار گرفت و تاریخ انتشار آن در سپتامبر 2018 اعلام شد .

کنفرانس Sony

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *