کنفرانس Square Enix | بازی های جدید و برنامه های این شرکت

کنفرانس Square Enix

کنفرانس Square Enix

کنفرانس Square Enix

Square Enix با بازی هایی همچون Shadow Of The Tomb Raider ، Dragon Quest XI ، Babylon’s Fall ، Octopath Traveler ، Just Cause 4 ، The Quiet Man ، Kingdom Hearts 3 ، Captain Spirit و … در E3 2018 ظاهر شد که به بررسی چند نمونه از این بازی ها میپردازیم .

Captain Spirit : نکته ای جالب در رابطه با این بازی وجود دارد که 2 کارگردان سازنده بازی Life Is Strange بازی Captain Spirit را قبل از انتشار عنوان جدید Life Is Strange معرفی کردند . به گفته این 2 کارگردان : Captain Spirit قسمتی از داستان Life Is Strange 2 میباشد ، به طوری که این قسمت از داستان به واسطه Captain Spirit تعریف میشود اما Captain Spirit همان Life Is Strange 2 نیست و در واقع اولین گام برای معرفی آن محسوب میشود چرا که به گفته کارگردانان : این بازی راز های بسیاری را در کنفرانس Square Enix خود جای داده است که باید کشف شوند . Captain Spirit در تاریخ 26 June به صورت رایگان برای پلتفرم های PS4 ، Xbox One و PC منتشر خواهد شد . از Captain Spirit تاکنون گیم پلی منتشر نشده است اما داستان بازی در محور زندگی پسر بچه ای به نام کریس دنبال میشود .

Just Cause 4 : شرکت Square Enix در مراسم E3 2018 به معرفی سری جدید Just Cause پرداخت ؛ این بازی به سبک اکشن سوم شخص دنیای آزاد و در شهری تخیلی و غیر واقعی در جنوب آمریکا ، که گفته شده این شهر نسبت به سری های گذشته این بازی از نقشه بزرگتری برخوردار بوده و مجددا به شخصیت Rico Rodriguez ، اما با داستان جدیدی از این کاراکتر اشاره خواهد داشت . Just Cause 4 در این عنوان از خاصیت تخریب پذیری قوی تر و حساس تر ، آب و هوا و طبیعت پویا تر (به طوری که شاهد طوفان شن و گردباد باشیم) نسبت به سری گذشته آن بهره مند است ؛ مثلا گردبادی که از آن صحبت شد میتواند پل ها و سایر سازه ها را تخریب کرده و کنفرانس Square Enix تحت تاثیر خود قرار دهد . همچنین در E3 2018 اعلام شد که ما در Just Cause 4 شاهد بهبود عملکرد ماشین ها و موتور ها در بازی خواهیم بود و همچنین تجربه جدیدی از وسایل نقلیه مثل : جت اسکی ها ، میکرو جت ها و بولدزر و … را خواهیم داشت . این بازی علاوه بر اضافه شدن خلاقیت های جدید در گیم پلی آن از داستان جدیدی برخوردار خواهد بود . Just Cause 4 در دسامبر 2018 برای پلتفرم های PS4 ، Xbox One و PC عرضه خواهد شد .

Shadow Of The Tomb Raider : داستان دیگری از Lara Craft تحت عنوان Shadow Of The Tomb Raider در E3 2018 معرفی شد . Shadow Of The Tomb Raider همچنان از جنبه معمایی و فکری خود بهره میبرد و در مجاورت آن گفته شده است که این بازی از میزان خشونت بیشتری نسبت به سری های گذشته آن برخوردار میباشد و همچنین تمرکزکنفرانس Square Enix بیشتری در پیچیدگی و پنهان کاری بازی شده است . گیم پلی این بازی هم در E3 2018 به نمایش گذاشته شد ، در این گیم پلی دلهره آور شاهد جلوه های بصری قویتر و شبیه سازی محیطی بهتری نسبت به نسخه قدیمی آن هستیم . این بازی اکشن ماجراجویی در سپتامبر 2018 منتشر خواهد شد و در پلتفرم های PS4 ، PC و Xbox One در دسترس خواهد بود .

Dragon Quest XI : از سری بازی های Dragon Quest که به سبک اکشن نقش آفرینی ساخته شده و سری قبلی آن که در سال 2017 منتشر شده بود بر روی پلتفرم های بسیاری اهم از موبایل ، کنسول و … پیاده سازی شد و در E3 2018 به نمایش گذاشته شد ؛ بازی هم اکنون جهت پیش خرید در دسترس میباشد و اینکه تاریخ انتشار Dragon Quest XI در پلتفرم های PC و PS4 در کنفرانس Square Enix سپتامبر 2018 اعلام شده است اما در رابطه با تاریخ انتشار این بازی برای Nintendo Switch هنوز خبری در دست نیست و اینکه ظاهرا این بازی برای Xbox One عرضه نخواهد شد و از سوی دیگر ، بدین علت با بازخورد بد طرفداران Xbox مواجه شد .

The Quiet Man : عنوان جدیدی از شرکت Square Enix که در E3 2018 معرفی شد ، در تیزر رونمایی شده این بازی صحنه ی درگیری پسری که کر و لال به نظر میرسد را به نمایش کشیده است ، ظاهرا این بازی از جلوه های سینماتیک ساخته شده و اینطور که از تیزر آن نمایان است ، برای ساخت The Quiet Man از یک شبیه سازی واقع گرایانه طبیعی استفاده شده است . در حال حاضر جزئیات زیادی از این بازی در دست نیست و ظاهرا هرآنچه که لازم به رونمایی بوده در E3 2018 به تصویر کشیده شده است . این بازی برای پلتفرم های PC و PS4 منتشر خواهد شد و خبر قطعی جهت انتشار بازی برای Xbox One و Nintendo Switch وجود ندارد .

Kingdom Hearts III : این بازی برای اولین بار توسط Xbox در E3 2018 معرفی شد ، اما توسط Square Enix (ناشر بازی) گسترده تر به جزئیات آن پرداخته شد . این بازی در طی تیزر تبلیغاتی که به نمایش کشیده ، از جنبه های داستانی و گیم پلی مورد بررسی قرار گرفت ؛ همچنین سازندگان بازی از کاراکتر های انمیشین های Disney مثل : Tangled ، Big Hero 6 ، Hercules Toy Story ، Monsters ، Frozen و از شخصیت هایی نظیر Mickey Mouse ، Donald Dock و … در جریان داستانی بازی استفاده کرده اند ؛ به طوری که Kingom Hearts III محصول مشترک شرکتهای Square Enix و Disney محسوب میشوند . این بازی در January 2019 برای کنسول های Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد .

کنفرانس Square Enix

کنفرانس Square Enix

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *