E3 2018 Bethesda | اخبار غافلگیر کننده ای برای هواداران این شرکت منتشر شد

E3 2018 Bethesda

کنفرانس Bethesda

شرکت Bethesda از جمله ناشر هایی بود که در رویداد E3 2018 با معرفی ناگهانی بازی هایی همچون Elder Scrolls VI طرفدارانش را غافلگیر کرد . این شرکت در E3 2018 به معرفی بازی هایی چون : Rage 2 ، Doom Eternal ، Fallout 76 ، Elder Scrolls VI ، Starfield ، Prey، Quake Champion ، Wolfenstein Youngbloods و … پرداخت که به معرفی چند نمونه از این بازی ها میپردازیم .

Fallout 76 : این بازی پیش از برگزاری نمایشگاه E3 2018 به گفته بعضی منابع ، قرار بود که یک عنوان جدیدی از Fallout منتشر شود که در این نسخه شاهد داستان و محوری مجزا نسبت به سری های گذشته این کنفرانس Bethesda بازی باشیم . اما پس از برگزاری نمایشگاه E3 2018 شرکت Bethesda اعلام کرد Fallout 76 به عنوان یک نسخه multiplayer از بازی Fallout 4 خواهد بود که البته به صورت Single هم در دسترس خواهد بود ؛ این بازی در سبک اکشن ماجراجویی ساخته شده و با وجود اینکه Fallout 76 به تازگی معرفی شده اما با تاریخ انتشار آن خیلی فاصله نداریم و به گفته سازندگان ما در نوامبر 2018 برای پلتفرم های PS4 ، PC ، Xbox One قادر به دریافت بازی خواهیم بود .

Rage 2 :یک بازی اکشن اول شخص جهان آزاد و از جمله بازی هایی که کاربران بسیاری انتظار رونمایی آن را میکشیدند . این بازی در رویداد E3 2018 رو نمایی شد و تیزری از آن به نمایش گذاشته شد که جنبه داستانی بازی و گیم پلی آن را در بر گرفت . به گفته بعضی منابع اینطور که Rage 2 در نمایشگاه E3 2018 ظاهر شد به نظر از جلوه های ویژه ، اکشن سازی و جلوه های بصری قابل تحسینی ساخته شده است همچنین این بازی امکانات و جزئیاتی را در خود جای داده که هر کدام از آنها میتوانند به نوعی Rage 2 را به بازی قابل قبولی تبدیل کنند ؛ البته یکی دیگر از دلایل جذاب بنظر رسیدن بازی میتواند خشونت به نسبت بالای آن باشد که البته برای سنین پایین مناسب نیست . بعضی منابع دیگر میگویند : Rage 2 از جهاتی به بازی Doom و همچنین به فیلم Mad-Max شباهت دارد . تاریخ انتشار این بازی در سال 2019 اعلام شده و برای پلتفرم های PC ، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد .

Doom Eternal : این بازی به سبک اکشن اول شخص ساخته شده و نسخه قبلی آن در سال 2016 منتشر شد و توانست به نوبه ی خود موفق ظاهر شود ، Doom Eternal از دیگر دستاورد های شرکت Bethesda میباشد که در رویداد E3 2018 به نمایش کنفرانس Bethesda گذاشته شد و در تیزر تبلیغاتی که از این بازی رونمایی شد ، فضای تاریک و ترسناکی را در یک محیط نابود شده به تصویر کشید . از Doom Eternal فقط همین تیزر رونمایی شده و از گیم پلی بازی خبری در دست نمیباشد ؛ همچنین تاریخ انتشار این بازی هنوز به طور دقیق مشخص نیست.

The Elder Scrolls VI : در ابتدا به معرفی دستاورد های تحت پلتفرم موبایل شرکت Bethesda در نمایشگاه E3 2018 میپردازیم ؛ اولین دستاورد این شرکت جهت معرفی The Elder Scrolls : Blades از سری بازی های The Elder Scrolls که برای پلتفرم موبایل به سبک اکشن اول شخص در سیستم عامل های IOS و Android ساخته شده است ؛ همچنین The Elder Scrolls : Legends که این بازی کنفرانس Bethesda نیز تحت پلتفرم موبایل بوده ولی به سبک استراتژیک ساخته شده است و برای سیستم عامل های Android و IOS (البته دسترسی کنسول ها به این بازی نیز اعلام شده است) در دسترس میباشند . این بازی ها جزء دستاورد های تحت موبایل شرکت Bethesda در E3 2018 بودند . The Elder Scrolls VI که پیش از برگزاری نمایشگاه E3 2018 حواشی بسیاری در رابطه با انتشار آن وجود داشت ، حال توسط شرکت Bethesda به صورت رسمی معرفی شد . این بازی صرفا فقط معرفی شده و هیچگونه جزئیات دیگری در رابطه با آن منتشر نشده است و کنفرانس Bethesda همچنین در رابطه با تاریخ انتشار آن و حتی پلتفرم های اجرا کننده بازی هم خبری در دست نیست ، شاید سازندگان The Elder Scrolls VI فقط خواستند نوید انتشار آن را به طرفداران این بازی بدهند .

Starfield : شرکت Bethesda مدعیست که مدت زمان بسیاری است که بر روی این بازی کار میکند ، از Starfield فقط یک تیزر کوتاه در نمایشگاه E3 2018 نمایش داده شد که این تیزر تصویری از فضا را همراه با یک ایستگاه فضایی نشان میدهد و غیر از آن جزئیات دیگری در دست نیست و این بازی همانند The Elder Scrolls VI تاریخ انتشار آن معلوم نشده و همچنین مشخص نیست که برای چه پلتفرم هایی عرضه خواهد شد.

Prey : این بازی به سبک اکشن اول شخص ساخته شده و در سال 2017 وارد بازار شد و حال گسترش دهندگان در رویداد E3 2018 یک DLC جدید به نام Mooncrash را رونمایی کرده اند و جزئیاتی که این DLC به بازی اضافه میکند : حالت داستانی جدید ، New Game + و حالت Survival میباشد . این DLC هم اکنون در دسترس میباشد و قیمت آن 20$ برآورد شده است .

کنفرانس Bethesda

کنفرانس Bethesda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *