E3 2018 UBISOFT | بدون اخبار جالب و غافلگیر کننده پایان یافت

E3 2018 UBISOFT Ubisoft از جمله شرکت هایی بود که در E3 2018 طرفدارانش را غافلگیر کرد . این شرکت پیش از برگزاری نمایشگاه 2018 E3 چند نمونه از بازی های خود را معرفی کرده بود ؛ Ubisoft دقیقا چند روز قبل از برگزاری نمایشگاه با یک تیزر چند ثانیه ای ، Assassin’s Creed : Odyssey را معرفی کرد و گفت که در رابطه با آن در E3 2018 صحبت خواهد شد ؛ سپس در زمان برگزاری E3 2018 UBISOFT نمایشگاه این شرکت با دستاورد ها و بازی های بیشتری در مقابل طرفدارانش ظاهر شد ؛ همچنین این شرکت اعلام کرد که بازی پرطرفدار Rainbow Six Sige از مرز بیش از 35 میلیون بازیکن عبور کرد .

Assassin’s Creed : Odyssey : از این بازی به عنوان یکی از پرچمداران شرکت Ubisoft در E3 2018 یاد میشود . داستان این بازی در 431 قبل از میلاد مسیح اتفاق میوفتد و همچنین نکته جالبی که در رابطه با آن وجود دارد ، حضور “سقراط” فیلسوف بزرگ یونانی در این بازی میباشد . به گفته ی سازندگان Assassin’s Creed Odysey نسبت به سری ها گذشته از تغییرات بزرگی برخوردار میباشد از جمله این تغییرات میتوان به : وجود دو کاراکتر زن و مرد به عنوان شخصیت اصلی و انتخاب بازیکن برای داشتن گیم پلی E3 2018 UBISOFT با هر کدام از آنها ، انتخاب دیالوگ مورد نظر بازیکن در هنگام ایجاد ارتباط با دیگران و تعیین کردن مبحث مورد نظر و تاثیر و گذاری بازیکن در جریان داستان بازی ، اضافه شدن اسکیل مهارت جهت ارتقاء سطح مبارزه بازیکن و اضافه شدن Spartan Kick که یک لگد پایان دهنده بوده و بیشتر در لبه ی پرتگاه کاربرد دارد . موارد ذکر شده به علاوه موارد دیگری در بازی وجود دارند که تغییرات قابل لمسی در Assassin’s Creed Odyssey ایجاد کردند . این بازی در تاریخ 5 اکتبر 2018 برای پلتفرم های PC ، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد .

Beyond Good And Evil 2 : یکی دیگر از عناوین Ubisoft در E3 2018 ، این بازی توسط Joseph Gordon Levitt بازیگر فیلم (Batman : The Dark Knight Rises) معرفی شد ، البته شاید جای سوال باشد که چرا این شخصیت ؟؟. در واقع Joseph Gordon Levitt رئیس شرکت HITRECORD (یک شرکت ناشر و فعال در زمینه فیلم و موسیقی) میباشد و این شرکت در ساخت جلوه های هنری و موزیک بازی با Ubisoft همکاری داشته است . 2 Beyond Good And Evil یکی دیگر از بازی های شرکت Ubisoft که در E3 2018 یک تیزر سینماتیک از آن به نمایش گذاشته شد . در این تیزر قسمتی از داستان بازی E3 2018 UBISOFT به نمایش گذاشته شد که شاید هدف آن معرفی شخصیت های بازی بوده باشد ؛ در هر حال در E3 2018 گیم پلی جدیدی جهت بررسی بازی منتشر نشد و همچنین تاریخ انتشار این بازی نیز فعلا مشخص نیست .

The Crew 2 : یک بازی سبک ورزشی و Racing میباشد که در E3 2018 توسط Ubisoft معرفی شد . The Crew 2 در قالب های مسابقات خیابانی ، رالی ، قایق سواری و در یک دنیای آزاد ساخته شده است که هم به صورت آنلاین و هم صورت آفلاین پیاده سازی شده و هم اکنون جهت E3 2018 UBISOFT پیش خرید در دسترس بوده و تاریخ انتشار آن برای پلتفرم های PS4 ، Xbox One و PC در 29 June امسال میباشد .

The Division 2 : یکی دیگر از سری بازی های پرطرفدار شرکت Ubisoft که عنوان جدید آن در E3 2018 معرفی و یک تیزر داستانی از آن نیز به تصویر کشیده شد . این بازی در سبک اکشن نقش آفرینی ساخته شده و به گفته ی سازندگان The Division 2 از ویژگی های خاصی نسبت به سری قبلی آن برخوردار است که شما پس از به پایان رساندن داستان بازی یا قالب Single Player میتوانید از آنها بهره مند شوید ، این خصوصیات : Sharpshooter ، Demolitionist و Survivalist میباشند که هرکدام از ویژگی های خاص E3 2018 UBISOFT خود بهره میبرند و به گفته وبسایت رسمی The Division 2 :”شما پس از سپری کردن lvl 30 میتوانید به این خصوصیات دسترسی پیدا کنید .” همچنین این شرکت عنوان کرد که در یک سال ، سه DLC با فصل های مختلف منتشر خواهد کرد و این DLC ها تماما رایگان خواهند بود . The Division 2 در تاریخ March 2019 منتشر خواهد شد .

For Honor : این بازی در Feburary 2017 منتشر و سپس گسترش داده شد و در حال حاضر در E3 2018 یک آپدیت از آن رونمایی شد . این آپدیت دارای حالتی به نام Breach میباشد که قسمتی از فصل هشتم این بازی است ، این حالت دارای دو تیم 4 نفره میباشد که یک تیم وظیفه حمله و تیم دیگر وظیفه دفاع از قلعه را داردند . همچنین گسترش دهندگان بازی در E3 2018 از اضافه شدن فرقه جدید چینی ها به بازی خبر دادند که این فرقه دارای 4 قهرمان میباشد که در حال حاضر فقط 2 تای آنان معرفی شده اند و اینکه آنان E3 2018 UBISOFT از این آپدیت به عنوان یکی از بزرگترین آپدیت های For Honor یاد کرده اند . این بازی هم اکنون در Uplay به صورت رایگان در دسترس است اما ظاهرا قرار نیست روند رایگان شدن بازی برای همیشه ادامه داشته باشد .

Skull & Bones : یک بازی قدیمی به سبک ماجراجویی Battleship (جنگ کشتی ها) که در دوره دزدان دریایی و در قالب دنیای آزاد ساخته شده که توسط Ubisoft در E3 2018 به نمایش گذاشته شد . نسخه بتا این بازی هم اکنون در دسترس قرار دارد و شما میتوانید با ثبت نام در وبسایت رسمی Ubisoft اقدامات لازم را انجام دهید . این بازی شباهت بسیاری به حالت Battleship بازی Assassin’s Creed : Black Flag دارد با این تفاوت که شما در Skull & Bones شاهد گستردگی های بیشتری هستید ، مثلا میتوانید کشتی خود را با امکانات تزئینی و کاربردی فراوان شخصی سازی کنید و توپ های جنگی مورد نظر خود را انتخاب کنید . این بازی به صورت Multiplayer هم عرضه خواهد شد و تاریخ انتشار آن در سال 2019 برای پلتفرم های PS4 ، PC و Xbox One خواهد بود .

Starlink : Battle For Atlas : این بازی به سبک اکشن ماجراجویی و در یک محیط فضایی و دنیای آزاد پیاده سازی شده است ؛ تیزر این بازی به صورت رسمی در E3 2018 به تصویر کشیده شد ؛ این بازی عنوان جدیدی از سری بازی های Star Fox محسوب میشود که تا کنون توسط شرکت Nintendo منتشر میشده و در حال حاضر این عنوان به وسیله شرکت Ubisoft هم منتشر شده است . Starlink : Battle For Atlas در قالب Single-Player و Multiplayer اجرا خواهد شد و هم اکنون جهت پیش خرید در دسترس کاربران میباشد و در تاریخ 16 اکتبر 2018 برای پلتفرم های PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch وارد بازار خواهد شد .

E3 2018 UBISOFT

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *