کنفرانس Microsoft | خرید چند استودیو بازی به همراه معرفی بازی های جدید

کنفرانس Microsoft

کنفرانس Microsoft

شرکت Microsoft در نمایشگاه E3 2018 خبر های خوبی را به نمایش گذاشت ؛ این شرکت در شروع این مراسم خبر خریداری چند شرکت بازی سازی را بیانکرد و گفت که در حال حاضر شرکت هایی نظیر : Ninja Theory (سازنده DmC : Devil May Cry) ، Playground Games ، Undead Labs ، Compulsion Games تحت نظارت مستقیم شرکت Microsoft کار میکنند و این شرکت هدف خود را از خریدن این گسترش دهندگان بازی ، پیشرفت در زمینه Game خود عنوان کرد . Microsoft در نمایشگاه E3 2018 به معرفی 50 بازی ، 18 بازی انحصاری کنفرانس Microsoft این شرکت و 15 بازی سرشناس جهانی و توضیحاتی در رابطه با اجرای این بازی ها در کنسول Xbox پرداخت که ما در اینجا به معرفی مختصری از چند بازی انحصاری شرکت Microsoft در نمایشگاه E3 2018 خواهیم پرداخت .

Crackdown 3 : تاریخ انتشار این بازی برای آگوست 2018 اعلام شده بود ، اما شرکت Microsoft در رویداد E3 2018 با تاخیر ، تاریخ انتشار این بازی را به فوریه 2019 موکول کرد و همچنین یک تیزر رسمی جدید از بازی به نمایش گذاشت . داستان Crackdown 3 از روی شخصیت Terry Crews یکی از بازیگران فیلم (ِDeadpool 2) ساخته شده است . این بازی به سبک اکشن سوم شخص طراحی شده و گیم پلی آن از امکانات جالب و سرگرم کننده ای بهره مند است . Crackdown 3 یکی از بازی های انحصاری شرکت Microsoft بوده و فقط برای پلتفرم ها PC و Xbox One منتشر خواهد شد .

Forza Horizon 4 : یکی از عناوین سری بازی های Forza میباشد که این سری بازی ها به طور کل در دو قالب Horizon و Motorsport در سبک مسابقات ماشین سواری و رالی منتشر میشود . به نقل از وبسایت Gamespot طی کفنرانسی که در خصوص معرفی این بازی گفته شد : Forza Horizon 4 در بریتانیا و در جاده های انگلستان به صورت جهان آزاد ساخته شده است ، همچنین این بازی 4 فصل سال را در خود جای داده و با تغییر فصول شرایط آب هوایی و محیطی نیز تغییر کرده و بر روی عوامل بازی تاثیر گذار کنفرانس Microsoft هستند . شما در Forza Horizon 4 میتوانید هم تجربه مسابقات Off-Road و هم مسابقات جاده ای با سوپر اسپرت کنفرانس Microsoft ها و انواع ماشین های مختلف را تجربه کنید ؛ این بازی توسط Microsoft در E3 2018 معرفی و برای پلتفرم PC و Xbox One در October منتشر خواهد شد .

Gears Of War 5 : یکی دیگر از بازی های سبک اکشن سوم شخص انحصاری شرکت Microsoft که در نمایشگاه E3 2018 یک تیزر رسمی از آن رو نمایی شد که قسمت کوتاهی از گیم پلی بازی را به تصویر کشید و تاریخ انتشار آن را برای سال 2019 اعلام کرده است . Gears Of War یکی از عناوین برجسته شرکت Microsoft محسوب میشود و همچنین به گفته ی سایت PcGamesN :” انتشار عنوان Gears Of War 5 قابل پیش بینی بوده چرا که داستان سری قبلی آن به شکل پیچیده و ادامه داری پایان یافته بود .” در E3 2018 خیلی در رابطه با گیم پلی بازی توضیح داده نشده است و صرفا بیشتر بر روی وجهه داستانی بازی برای رو نمایی تمرکز شده است . اما تا تاریخ انتشار بازی باید دید که چه جزئیاتی جهت معرفی بیشتر بازی و گیم پلی آن توسط سازندگان معرفی خواهد شد .

Halo Infinite : قبل از برگزاری نمایشگاه E3 2018 این بازی توسط منابع تحت عنوان Halo 6 نام گرفته بود که بعد از برگزاری رویداد E3 2018 توسط شرکت Microsoft این بازی تحت عنوان Halo Infinite نام گذاری  شد . از این بازی در نمایشگاه E3 یک تیزر رو نمایی شد که در این تیزر نه از داستان بازی و نه از گیم پلی بازی خبری بود و صرفا فقط محیط و طبیعت بازی و چند سرباز مختص Halo را به تصویر کشید . جزئیات زیادی در رابطه با این بازی وجود ندارد همچنین پس از رونمایی از این تیزر برای Halo Infinite حواشی بسیاری شکل گرفت ، مثلا بعضی منابع میگویند که این بازی هنوز ساخته نشده یا اینکه هدف این تیزر چنین بوده که فقط بیانگر قدرت موتور گرافیکی آن بوده باشد . در رابطه با تاریخ انتشار بازی هم هنوز خبری در دسترس نیست .

کنفرانس Microsoft

کنفرانس Microsoft

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *