کنفرانس EA | حضور پر رنگ Electronic Arts در E3 2018

کنفرانس EA

کنفرانس EA

شرکت EA در نمایشگاه E3 2018 دستاورد های خود را معرفی کرد ، پیش از برگزاری این مراسم ، ما شایعاتی در رابطه با انتشار بعضی بازی های این شرکت شنیده بودیم اما در 2018 E3 با معرفی آنها رو به رو شدیم . بازی هایی همچون Star Wars Battlefront II ، Madden 18 ، FIFA 19 ، Battlefieald V ، Anthem ، Sea Of Sulitode ، Unreval 2 در این نمایشگاه توسط شرکت EA معرفی خواهند شد .

FIFA 19 : خبر معرفی FIFA 19 را اینگونه آغاز میکنیم که EA، پس از 10 سال که مجوز رسمی رقابت های باشگاه نخبگان را در سال 2007 بر عهده داشت ، توانست مجوز رسمی لیگ قهرمانان اروپا و حق رای در FIFA را بدست آورد ، این خبر در E3 2018 توسط این شرکت منتشر شد . تاریخ انتشار بازی برای پلتفرم های PS4 ، PS3 ، Xbox One ، Xbox 360 ، PC ، Nintendo switch در 28 سپتامبر خواهد بود .

Madden NFL 19 : این بازی برای اولین بار در سال 2007 وارد بازار شد و تاکنون عناوین مختلفی از آن هر ساله منتشر شده است اینبار شرکت EA عنوان جدیدی از سری بازی های Madden را در نمایشگاه 2018 E3 منتشر کرد که پیش خرید آن نیز هم اکنون با 10$ تخفیف آغاز شده است ؛ در رابطه با ساختار Madden NFL 19 ، سازندگان این بازی از پیشرفت گرافیکی و بهبود انیمیشن کنفرانس EA سازی و همچنین استفاده از تکنولوژی حرکات واقعی بازیکن در بازی خبر دادند ؛ به طوری که بازیکن میتواند در Madden NFL 19 نسبت به سری گذشته آن با دقت بیشتری در حرکاتی مثل دویدن ، گرفتن یا پرتاب توپ برخوردار باشد . این بازی تاکنون فقط برای Xbox One و PS4 منتشر میشد اما Madden NFL 19 اینبار برای PC هم عرضه میگردد .

Star Wars Battlefront II : فصل جدید از عنوان این بازی منتشر خواهد شد ؛ برای معرفی این فصل بازی از قبل برنامه ای وجود نداشت ، لذا شرکت EA قبل از برگزاری 2018 E3 در رابطه با معرفی این فصل Star Wars Battlefront II خبری منتشر نکرده بود ولی در هر حال این بازی در 2018 E3 امسال طرفدارانش را قافل گیر کرد که به مختصری از معرفی این بازی پرداخته شد . نسخه قبلی این بازی Star Wars Battlefront I مورد استقبال کاربران بسیاری قرار گرفت و عنوان Star Wars Battlefront II در نوامبر 2017 منتشر شد و هم اکنون خبر انتشار فصل جدید از این بازی به دست رسیده است . در این عنوان بازی قهرمانان جدیدی را در خود جای داده است که از جمله میتوان به Han Solo یکی از شخصیت های Star Wars اشاره کرد و به نوعی بازیکن در این فصل داستان متفاوتی از شخصیت Han Solo را دنبال خواهد کرد ؛ سازندگان این بازی میگویند که Star Wars Battlefront II عنوانی از سری فیلم Star Wars : The Clone Wars میباشد و داستان آن به این فیلم ارتباط دارد .

Sea Of Solitude : این بازی در سبک ماجراجویی ساخته شده و فقط در قالب Single Player عرضه خواهد شد . این بازی که یکی دیگر از دستاورد های شرکت EA میباشد در 2018 E3 امسال معرفی و یک تیزر از آن رونمایی شد . Sea Of Sulitode توسط یک شرکت بازی سازی کوچک آلمانی ساخته و معرفی شده و داستان آن بیانگر قصه ی دختری است که به هیولا تبدیل شده و شما در گیم پلی این بازی روند تبدیل این دختر به یک انسان را دنبال میکنید .

Unravel 2 : از جمله بازی های فانتزی که در E3 2018 معرفی شد ؛ نسخه قبلی این بازی یعنی Unravel در سال 2016 توسط شرکت EA منتشر شد و یکی از تفاوت های Unravel 2 نسبت به عنوان گذشته ی آن اضافه شدن یک شخصیت جدید به این بازی میباشد . Unravel 2 همانند سری گذشته آن داستان عروسک کوچک کاموایی را دنبال میکند ؛ این بازی در یک سبک فانتزی و فکری جالبی کنفرانس EA ساخته شده است و از گیم پلی پازلی شکل خاصی بهره مند است که میتواند در حالت 2 نفره هم اجرا شود که در صورت اجرای حالت 2 نفره همکاری گروهی بازی به خوبی خود را نشان داده و گیم پلی آن بهتر احساس شود .

Anthem : از جمله بازی های کنفرانس شرکت EA میباشد که در E3 2018 مورد استقبال بازیکنان و علاقمندان به بازی های ویدئویی قرار گرفت . این بازی در سبک خاصی از سوم شخص نقش آفرینی در یک دنیای آزاد بزرگ ساخته شده است ؛ این بازی از حالت رباتیک به خصوصی برخوردار بوده و ربات های مختلف با قابلیت های گوناگون را در خود جای داده است ، یکی از خصوصیات بسیار خوب Anthem قابلیت پرواز در آن است و در کنار آن ، این بازی از جنبه ی اکشن و Shooting بسیار مورد بحث واقع شده است . محیط بازی در سیاره ای شکل گرفته است که جلوه عوامل طبیعی در آن به خوبی احساس میشود و داستان آن در مورد انسان هایی است که برای نجات سیاره خود از پلیدی ها ، میجنگند . به گفته وبسایت usgamer سازندگان بازی یعنی استودیو BioWear از لحاظ داستانی تمرکز جدی بر روی Anthem داشته اند . این بازی در سال 2019 منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار دقیق آن هنوز مشخص نشده است اما در حال حاضر پیش خرید این بازی برای پلتفرم ها PC ، PS4 ، Xbox ONe امکان پذیر است .

Battlefield V : از عناوین قابل توجه که در رویداد E3 2018 امسال توسط شرکت EA منتشر شد ، Battlefield V بوده است . این بازی در سبک اکشن اول شخص ساخته شده و به گفته ی سازندگان Battlefield V ، یکی از جزئیات مهمی که به بازی اضافه شده این است که Battlefield V در قالب Battleroyal نیز ارائه خواهد شد که البته برای پیاده سازی این حالت وقت زیادی صرف شده است . سازندگان Battlefield V اینبار از دقت بیشتری برای شبیه سازی جنگ استفاده کردند که به عنوان نمونه میتوان به ساخت سنگر ، ساخت مسلسل ثابت ، نحوه کار کردن و شلیک کردن با انواع اسلحه و ادوات جنگی مثل تانک اشاره کرد که این روند تغییرات نسبتا قابل لمسی را برای گیم پلی بازی ایجاد کرده است . داستان بازی در رابطه با جنگ جهانی دوم میباشد همچنین گفته شده که Battlefield V همانند عنوان قبلی آن در وجهه داستانی پر محتوا ظاهر خواهد شد . همچنین در E3 2018 اعلام شده که این بازی بدون Premium Pass میباشد و همه بازیکنان میتوانند به تمام نقشه و همه ی امکانات بازی دسترسی داشته باشند . این بازی برای پیش خرید در پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC در دسترس میباشد و تاریخ انتشار آن 19 اکتبر 2018 میباشد .

کنفرانس EA

کنفرانس EA

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *