Ps Plus برای آپریل 2019 دو بازی ویژه برای کنسول PS4 در دسترس قرار داد

Play Station Ps Plus برای آپریل 2019 برای ماه آپریل در رویداد PS Plus عناوینی را در دسترس قرار داده است که هریک به گونه ی خود بازی های موفقی محسوب میشوند. تعداد این بازی ها در ماه آپریل به 2 عنوان میرسد که تنها برای کنسول PS4 در دسترس قرار گرفته است. یعنی کاربران PS3 و PS Vita در این ماه از این رویداد بهره مند نیستند، اما بازی هایی که برای PS4 گذاشته شده عناوین بحث برانگیزی هستند که از طرفداران خاص خود برخوردارند. حال ما در این نوشته قصد داریم که نگاه کوتاهی به این بازی ها بیندازیم.

The Surge: این بازی در تاریخ 16 می 2017 توسط شرکت Deck 13 ساخته شده و به واسطه ی Focus Home interactive منتشر شده است. این بازی در سبک اکشن سوم شخص ماجراجویی ساخته شده و در قالب رباتیک پیاده سازی شده است. The Surge از لحاظ کیفی به Ps Plus برای آپریل 2019 شکل قابل قبولی طراحی شده و گرافیک، شبیه سازی ها، فیزیک بازی و صداگذاری به طور مطلوبی پیاده سازی شده است؛ اما شاید بهتر بود که در زمینه هایی همچون فیزیک بازی کمی بهتر عمل شود. این بازی به تازگی از سوی رویداد PS Plus معرفی شده و فقط برای کنسول PS4 در دسترس قرار دارد. در پایان لازم به ذکر است که سری جدیدی از این بازی تحت عنوان The Surge 2 در سال 2019 منتشر خواهد شد.

Conan Exiles: این بازی توسط شرکتی به نام The Funcom طراحی و در تاریخ 8 می 2018 منتشر شده است. Conan Exiles یکی از عناوین پرطرفدار در سبک اکشن سوم شخص حماسی و در قالب بقا (Survival) ساخته شده است. طبیعت این بازی را میتوان به Darkborn، ساختار حماسی آن را به Skyrim و حالت Multiplayer آن را به بازی Black Desert تشبیه کرد. این بازی از گستردگی قابل توجهی برخوردار میباشد و میتواند برای دوست داران سبک حماسی یک عنوان Ps Plus برای آپریل 2019 تجربه برانگیز به حساب آید. Conan Exiles هم اکنون به صورت رایگان در رویداد PS Plus در ماه آپریل و فقط برای کنسول PS4 در دسترس میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *