گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

Wtfast برای بازی های Online | با افت سرعت و پینگ بالا خداحافظی کنید

Wtfast برای بازی های Online

خبری خوش برای بازیکنان حالت Online و Multiplayer. حتماً برای شما پیش آمده که در حین بازی کردن به صورت Online دچار قطعی و وصلی و افت سرعت اینترنت شوید، یا به اصطلاح روند بازی شما دچار لگ شود. امروز Wtfast برای بازی های Online میخواهیم بستری را به شما معرفی کنیم که اتصال سیستم شما را به سرور های بازی سریعتر و ایمن تر میکند. WtFast نرم افزاری میباشد که میتواند شما را در این موضوع یاری کند. این نرم افزار از قابلیت Wtfast برای بازی های Online های بسیار خوب و کاربردی برخوردار میباشد و موجب میشود که برای همیشه با افت سرعت و لگ خداحافظی کنید. در واقع این نرم افزار میتواند بهترین ترفند برای کاهش پینگ باشد. اما سوالی که در این میان مطرح میشود این است که WtFast چیست و چگونه کار میکند؟؟

WtFast

این نرم افزار یک VPN نیست، بلکه یک (GPN (Gamers Private Network میباشد، یعنی شبکه ی خصوصی گیمر ها. این شبکه با سایر شبکه ها با کارایی های گوناگون، تفاوت قابل ملاحظه ای دارد. داده های WtFast تنها برای بازی های ویدئویی بهینه سازی شده است و تنها Wtfast برای بازی های Online برای گیمر ها در دسترس قرار میگیرد. این نرم افزار به هیچ عنوان آدرس IP و تنظیمات شبکه را تغییر نمیدهد. شبکه ی هوشمند WtFast تجربه ی بهتری از بازی های آنلاین را برای کاربران خود فراهم میکند، کاهش تاخیر، پایین آمدن میزان پینگ و کاهش مصرف بسته های اینترنت از دیگر مزایای این بستر میباشند. این سرویس دهنده امکانی را فراهم میکند که کاربر بتواند در لحظه Wtfast برای بازی های Online داده هایی را که بین کامپیوتر و سرور ردوبدل میشود را آنالیز کرده و تحت کنترل داشته باشد. به خاطر داشته باشید که سیستم های ما در زمان اتصال با سرور های بازی، بهترین و بهینه ترین مسیر را انتخاب میکنند که از لحاظ ترافیکی بار کمتری را متحمل باشد، اما اگر باز هم خواهان سرعت و کیفیت Wtfast برای بازی های Online بیشتری هستید، WtFast میتواند در این امر مفید واقع شود؛ همچنین لازم به ذکر است که این بستر از نظر شرکت های سرشناسی چون MSI، ASUS، GYGABYTE، SingTel، HiNet و LinkSYS تایید شده است. کاربران عزیز میتوانند از طریق وبسایت رسمی این نرم افزار، پس از ایجاد اشتراک برای 14 روز به صورت رایگان از این بستر استفاده نمایند و سپس اگر تمایل داشتند آن را خریداری کنند.

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتنبیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی