Games with Gold برای آپریل 2019 بازی های رایگان خود را رونمایی کرد

Xbox برای آپریل 2019، 4 بازی مختلف را برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 به صورت رایگان در رویداد Games with Gold در دسترس قرار خواهد داد. این بازی ها شامل عناوین قابل توجهی میباشند که بعضی از آنها جزء بازی های پرطرفدار در دوره ی خود محسوب Games with Gold برای آپریل 2019 میشدند. Xbox مثل همیشه 4 بازی را برای کاربران خود معرفی کرده است که هر 4 بازی برای کنسول Xbox One قابل دریافت میباشد و 2 بازی نیز برای کنسول Xbox 360 در دسترس قرار خواهد گرفت. حال ما میخواهیم در این نوشته به معرفی کوتاهی از این بازی ها و شرح جزئیات آنها بپردازیم.

The Technomancer: این بازی یکی از عناوین شرکت Focus Home Interactive میباشد که در سال 2016 برای پلتفرم های Xbox One، PC و PS4 منتشر شد. The Technomancer در سبک اکشن نقش آفرینی سوم شخص ساخته شده و فقط از حالت Single Player برخوردار میباشد. در این بازی، بازیکن با Games with Gold برای آپریل 2019 سلاح های مختلفی که از نیروی الکتریکی برخوردار میباشند به میزبانی دشمنان میرد، گرافیک و حجم این بازی به گونه ای میباشد که بتواند بر روی Xbox 360 هم اجرا شود، اما متاسفانه فقط برای کنسول Xbox One از تاریخ 1 تا 30 آپریل 2019 در دسترس قرار میگیرد. پیش از این رویداد قیمیت 39.99$ برای Technomancer در نظر گرفته شده بود.

Outcast: Second Contact: این بازی در سبک اکشن ماجراجویی ساخته شده و به صورت دنیای آزاد پیاده سازی شده است. Outcast: Second Contact در واقع نسخه باز سازی شده ی Outcast میباشد که در سال 1999 منتشر شد. این بازی از طبیعت متفاوتی در جریان گیم پلی خود استفاده میکند Games with Gold برای آپریل 2019 و در واقع شمایل طبیعت با جزئیات بسیار آن یکی از ویژگی های اصلی بازی محسوب میشود. این بازی از ساختاری عجیب و در عین حال متفاوتی برخوردار میباشد و موضوع آن سلاح ها و ابزارالات پیشرفته را در یک محیط حماسی به تصویر میکشد. Outcast: Second Contact از تاریخ 16 آپریل تا 15 می برای کنسول Xbox One در دسترس قرار میگیرد و قیمت آن پیش از این رویداد 39.99$ بود.

Star Wars Battlefront 2: این بازی یکی از دستاورد های شرکت EA میباشد که توسط استودیوی Dice طراحی و ساخته شده است. این بازی در سبک اکشن اول شخص / سوم شخص Shooting طراحی شده و موضوع آن به داستان جنگ ستارگان ارتباط دارد. Star Wars Battlefront 2 از گرافیک بالایی برخوردار Games with Gold برای آپریل 2019 میباشد و طبیعت فضایی آن به شکلی جالب و با کیفیتی ساخته شده است. این بازی در نوامبر سال 2017 منتشر شد و از حالت های Single Player و Multiplayer برخوردار میباشد و از تاریخ 1 آپریل تا 15 آپریل برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 در دسترس قرار خواهد گرفت و جدا از رویداد Games with Gold با قیمت 9.99$ فروخته میشود.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter: این بازی یکی از دستاورد های شرکت Ubisoft میباشد که توسط استودیو های همین شرکت نیز گسترش پیدا کرده است. این بازی در سبک اکشن سوم شخص Shooting ساخته شده و یکی از مهمترین قابلیت های آن، انجام عملیات های مختلف به صورت تیمی میباشد. بازیکن قادر است در این بازی به سربازان زیر مجموعه خود دستورات مختلف دهد. این بازی در سال 2007 منتشر شده و از حالت های Single Player و Multiplayer برخوردار میباشد. Ghost Recon: Advanced Warfighter برای کنسول Xbox 360 و Xbox One از تاریخ 16 آپریل تا 31 آپریل در دسترس قرار میگیرد و جدا از این رویداد با قیمت 19.99$ به فروش میرسد. لازم به ذکر است که اخیراً یکی از عناوین سری بازی های Tom Clancy’s تحت عنوان The Division 2 نیز به واسطه ی شرکت Ubisoft وارد بازار شده است.

Xbox بازان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی های معرفی شده در رویداد Games with Gold به وبسایت رسمی این شرکت مراجعه نمایند.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *