بازیگران Devil May Cry 5 که در قالب شخصیت های بازی ایفای نقش میکنند

بازیگران Devil May Cry 5

Devil May Cry 5 بر خلاف نسخه گذشته خود یعنی Devil May Cry 4 که در سال 2008 برای اولین بار منتشر شده بود، از یک سری بازیگر جهت نقش آفرینی بهتر کاراکتر های بازی و به علاوه طبیعی تر جلوه کردن تصویر شخصیت و مکانیزم حرکتی بهینه استفاده کرده است. ما در این مطلب قسط داریم به معرفی کوتاهی از بازیگرانی که به شکلی واقع گرایانه در این بازی طراحی شده اند و ایفای نقش میکنند بپردازیم. در ابتدا صرفاً جهت اطلاع باید گفت که Devil May Cry 4 برای شبیه سازی حرکات شخصیت های خود در حین اجرای کات سین ها، از یک سری گجت جهت طراحی این حرکات استفاده کرد؛ اما این گجت ها با وجود داشتن امکاناتی نظیر ضبط کردن تصویر، هیچگونه تصویری را تسخیر نکرده و چهره شخصیت را در حالت None قرار داد و سپس طراحان شخصیت های بازی، به ساخت چهره های کاراکتر های Devil May Cry 4 پرداختند.

در تصویر بالا میبینید که بازیگران در کنار شخصیتی که به جای آنها در بازی ایفای نقش میکنند به صورت گرافیکی وجود دارد و شباهت آنها قابل لمس است، ولی اینکه کدام تصویر، تصویر واقعی و کدامیک تصویر گرافیکی بازیگران Devil May Cry 5 بازیگران میباشد در ابتدا کمی سخت تشخیص داده میشود. شخصیت هایی که در این سری Devil May Cry بازی میکنند عبارتند از: Dante، Nero، Lady، Trish، V و Nico که تک تک آنها به گونه ای نقش مکملی بر داستان اصلی بازی دارند.

در ابتدا با Lady آغاز میکنیم که این شخصیت از Devil May Cry 3 با Dante همراه بوده و او را در زمینه ی شکار شیاطین همراهی کرده است. مدلی که به صورت 3 بعدی به جای Lady در کات سین های بازی به ایفای نقش میپردازد، Andrea Tivadar میباشد؛ این مدل در بازی Final Fantasy 15 نیز به نقش آفرینی پرداخته است. این شخصیت به گونه ای انتخاب شده که شباهت بسیاری به شخصیت Lady در سری های گذشته این بازی نظیر Devil May Cry 3 و Devil May Cry 4 دارد.

Trish نیز یکی از شخصیت هایی میباشد که مدت زمان نسبتاً زیادی را با Dante همراه بوده است، این شخصیت از Devil May Cry 4 که در سال 2008 منتشر شد در این عنوان حضور داشته است. چهره ی شخصیت Trish در Devil May Cry 5 کاملاً نسبت بازیگران Devil May Cry 5 به سری قبلی آن متفاوت است. Ariana Diamant مدلی میباشد که نقش Trish را در این بازی اجرا کرده که یک مدل لهستانی، یونانی میباشد. این شخصیت در این بازی به شکلی طبیعی طراحی شده است که شبیه سازی واقعی و مجازی آنها تفاوت اندکی باهم دارند.

Nico شخصیتی که به تازگی وارد سری بازی های Devil May Cry شده و تاکنون فقط در همین عنوان به ایفای نقش پرداخته است. این شخصیت بر اساس گیم پلی ها و دمو های دیده شده از این بازی، یکی از همراهان Nero میباشد. مدل بازیگری که نقش Nico را در بازی اجرا میکند، شخصیتی به نام Emily Bador میباشد که دورگه ی انگلیسی، مالزیایی میباشد. شبیه سازی این شخصیت نیز به شکلی حساس طراحی شده و تمامی جزئیات چهره بازیگر بر روی شخصیت شبیه سازی شده ادغام شده است.

حال برای شروع معرفی شخصیت های مرد این بازی با V، یکی از کاراکتر های بحث برانگیز این بازی آغاز میکنیم که اسم مستعار آن بازیگران Devil May Cry 5 براساس کتابی به نام V گرفته شده است که قدرت جادویی خود را از این کتاب الهام میگیرد. مدلی که نقش خود را به صورت 3 بعدی در چهار چوب شخصیت V بازی میکند، Owen Hamze میباشد و همانطور که در تصویر بالا شاهد هستید، شخصیت واقعی و مجازی شباهت بسیاری به یکدیگر دارند.

 

هم اکنون به ستارگان اصلی این بازی یعنی Dante و Nero میرسیم که در ابتدا به معرفی بازیگر کاراکتر Dante میپردازیم. Adam Cowie به عنوان بازیگر نقش Dante و Reuben Langdon به عنوان صدابردار و خالق حرکات این شخصیت در جریان گیم پلی بازی، فعالیت میکند.

Nero شخصیت دوست داشتنی و پرطرفداری که برای اولین بار در Devil May Cry 4 ظاهر شد، در این عنوان نیز حضور دارد که مدل بازیگران Devil May Cry 5 بازیگر این شخصیت Karlo Baker میباشد، و گوینده و مجری حرکات این کاراکتر Johhny Yong Bosch نام دارد. چهره ی شخصیت Nero در Devil May Cry 5 تفاوت قابل لمسی با عنوان گذشته آن دارد، به علاوه اینکه Nero در این سری، از قدرت های دست گوناگونی استفاده میکند.

در نهایت لازم است که در رابطه با 2 شخصیت دیگری که به این بازی مربوط میشود سخن بگوییم، در ابتدا Kyrie معشوقه ی شخصیت Nero در Devil May Cry 4 میباشد که تاکنون براساس دمو ها و گیم پلی های رونمایی شده از این بازی، اثری از این کاراکتر دیده نمیشود، از سوی دیگر شایعات بسیاری در رابطه با او وجود دارد، اینکه بعضی میگویند در این عنوان حضور دارد اما سازندگان تاکنون تصویری از آن به نمایش نگذاشتند و این اتفاق در حالتی افتاده است که Devil May Cry 5 داستان چند سال بعد Devil May Cry 4 را بازگو میکند. جدا از این مسائل، شخصیت دیگری در این بازی حضور دارد که یک مرد بالغ سیاه پوستی میباشد که اطلاعات دقیقی در رابطه با نام و مدلی که به واسطه ی او، این شخصیت را شبیه سازی کردند وجود ندارد. Devil May Cry 5 در تاریخ 8 مارس 2018 برابر با 17 اسفند 1397 برای پلتفرم های PS4، Xbox One، Microsoft Windows عرضه خواهد شد

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *