PS Plus در فوریه 2019 عناوین رایگان جدیدی را برای کاربران خود ارائه کرده است

بازی های رایگان ماه فوریه 2019 برای پلتفرم های مختلف Play Station از طریق PS Plus مشخص شدند. در این لیست عناوین قابل توجهی خصوصاً برای کنسول های PS4 و PS3 دیده میشود که به معرفی مختصری از آنها میپردازیم.

For Honnor: محصول شرکت Ubisoft بوده و از جمله بازی های پرطرفدار این شرکت میباشد که اخیراً شخصیت Ezio از بازی Assassin’s Creed را به علاوه لباس ها و سایر امکانات مربوط به آن، به این بازی اضافه کرده است. For Honnor در سبک اکشن سوم شخص ساخته شده و از محیطی PS Plus در فوریه 2019 حماسی برخوردار میباشد. لازم به ذکر است که اخیراً این بازی در مدت زمان محدودی به صورت رایگان در درسترس قرار گرفته بود اما در حال حاضر در PS Plus برای کاربران PS4 موجود میباشد.

Hitman: The complete First Season: این بازی نسخه کامل فصل اول عنوان Hitman میباشد که در سال 2016 عرضه شد. نسخه دوم این بازی که در واقع فصل دوم آن میباشد، با عنوان Hitman 2 معرفی شد و هم اکنون نیز در دسترس میباشد. این بازی PS Plus در فوریه 2019 در سبک اکشن سوم شخص مخفی کاری ساخته شده و در نوع خود خاص طراحی شده است. Hitman علاوه بر ماجراجویی های منحصر به فرد خود، از حالت Puzzle نیز بهره میبرد. Hitman: The Complete First Season برای کنسول PS4 در PS Plus به صورت رایگان موجود میباشد.

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots: در سبک اکشن سوم شخص ماجراجویی ساخته شده و در گیم پلی خود از حالت مخفی کاری نیز استفاده میکند. سری بازی های Metal Gear از جمله بازی های پر مخاطبی محسوب میشود که طرفداران خاص خود را دارد، این بازی برای کنسول PS3 از طریق PS Plus در دسترس میباشد.

DiveKick: این بازی برای اولین بار در سال 2013 منتشر شد که از سبک مبارزه ای برخوردار میباشد. DiveKick به صورت 2 بعدی طراحی شده است و در سطح خود از تعداد شخصیت های متنوعی در گیم پلی خود استفاده میکند. این بازی علاوه بر حالت Single Player از حالت Multiplayer نیز برخوردار میباشد که داستان حالت Single Player آن قالب انیمیشنی نداشته و از تصاویر PS Plus در فوریه 2019 جهت توصیف داستان استفاده میکند. DiveKick از گیم پلی ساده ای بهره میبرد و شخصیت های مبارز درون بازی از حرکات اندکی در مبارزات خود استفاده میکنند. این بازی برای کنسول های PS3 و PS Vita به صورت رایگان در دسترس است.

Gunhouse: این بازی نیز در قالب 2 بعدی ساخته شده و از طراحی انیمیشنی برخوردار میباشد. Gunhouse ساختاری ماجراجویانه و در عین حال سرگرم کننده ای دارد PS Plus در فوریه 2019 که علاوه بر خصوصیات ذکر شده از حالت Puzzle نیز استفاده میکند. این بازی هم اکنون برای کنسول های PS4 و PS Vita از طریق PS Plus قابل دریافت میباشد.

Rogue Aces: این بازی در قالب 2 بعدی از گیم پلی سرگرم کننده ای برخوردار بوده و موضوع آن به سبک خلبانی با هواپیما دنبال میشود. Rogue Aces به شکلی فانتزی طرحی شده و برای کنسول های PS4 و PS Vita به صورت رایگان موجود میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *