Spintires Mudrunner American Wilds برای Nintendo منتشر شد

Spintires Mudrunner American Wilds برای Nintendo

Spintires Mudrunner American Wilds برای Nintendo

این بازی در سبک شبیه سازی ماشین سواری و Off-Road ساخته شده و همانطور که در توضیحات تکمیلی ساختار spintires mudrunner american wilds گفته شد: این بازی اکثراً از ماشین آلات سنگین استفاده میکند و از وسایل نقلیه متنوعی Spintires Mudrunner American Wilds برای Nintendo برخوردار میباشد.

در این بازی علاوه بر کامیون های سنگین از لودر هم استفاده میشود؛ به گونه ای که مثلاً بازیکن میتواند برای انجام کاری مثل جا به جایی تنه درخت، همزمان هم از کامیون باری خود استفاده کند و هم از لودر بهره ببرد، به گونه ای که بتوان هر 2 را در لحظه کنترل کرد.

شبیه سازی فیزیکی این بازی به شکل واکنش پذیری طراحی شده است، به طوری که در هنگام عبور وسیله ی نقلیه از قسمت گِلی جاده، باعث گیر کردن و گِلی شدن چرخ ها میشود و سختی خارج شدن از آن نیز به شکلی طبیعی شبیه سازی شده است.

در Spintires Mudrunner American Wilds امکان باربری در شرایط آفرودی ذکر شده وجود دارد که در مواقع خاص از هیجان زیادی برخوردار میباشد. این بازی فقط از حالت های Single Player و CO-OP استفاده میکند.

همچنین این بازی برای پلتفرم های PC، Xbox One، PS4 در تاریخ 31 اکتبر 2017 منتشر شد، و در حال حاضر برای پلتفرم Nintendo Switch نیز استاندارد سازی شده است که جهت خرید در دسترس میباشد. علاقمندان میتوانند از طریق وبسایت رسمی ناشر بازی یعنی Focus Home Interactive جهت خرید اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *