بازی های ژانویه 2019 | معرفی چند عنوان مورد انتظار برای پلتفرم های مختلف

بازی های ژانویه 2019

در سال 2019 عناوین بسیاری در صف انتظار هستند که تماماً اثراتی تجربه برانگیز میباشند. ما در این نوشته قصد داریم بازی هایی که در ماه جاری یعنی ژانویه 2019 منتشر میشود را معرفی کرده و نگاه کوتاهی به آنها بیاندازیم.

Ace Combat 7: Skies Unknown : این بازی به سبک شبیه سازی و نبرد هوایی ساخته شده که برای بازیکن محیط داخل هواپیما به شکل قابل قبولی شبیه سازی شده و کنترل بازی های ژانویه 2019 هواپیما ها در این بازی، سختتر از چیزی بنظر میرسد که مشاهده میشود. این بازی توسط شرکت Bandai Namco Entertainment ساخته شده و در تاریخ 18 ژانویه 2019 برای Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد و برای پلتفرم PC در تاریخ 1 فوریه منتشر میشود.

Life is Strange 2: Episode 2: قسمت اول Life is Strange 2 در تاریخ 27 سپتامبر 2018 عرضه شد و حال قسمت دوم این بازی قرار است در تاریخ 24 ژانویه 2019 منتشر گردد. این بازی، ماجراجویی ها و رویداد های زندگی 2 پسر بچه را به نمایش میگذارد که باهم برادر هستند … .

The Walking Dead: The Final Season: Episode 3: این بازی در قالب گرافیکال، و در سبک سوم شخص Survival (بقا) ساخته شده که زامبی ها دشمن اصلی بازیکن در بازی محسوب میشوند. بازی های ژانویه 2019 این بازی، قسمت سوم از فصل آخر داستان خود را دنبال میکند که در تاریخ 15 ژانویه 2019 منتشر خواهد شد.

Yiik: A Postmodern RPG: این بازی یک عنوان جالب و سرگرم کننده محسوب میشود که در قالب نقش آفرینی ساخته شده است. این بازی از دنیای منحصر به فرد خود بهره میبرد و گیم پلی آن در قالب یک داستان پیش میرود که شخصیت اصلی آن توسط بازیکن ساخته میشود. وقایع مختلف و داستان های گوناگون و گاهاً عجیب غریب جزء یکی از جذابیت های Yiik: A Postmodern RPG محسوب میشود. این بازی در تاریخ 17 ژانویه برای پلتفرم های Xbox One، PS4، PC، Mac OS و Nintendo Switch عرضه میشود.

Tropico 6: این بازی در قالب استراتژیک طراحی شده و در مجاورت آن از سبک شبیه سازی بهره میبرد. بازیکن در این بازی به عنوان شهردار، یک شخصیت را انتخاب کرده و شخصی سازی میکند بازی های ژانویه 2019 و در ادامه میتواند شهر مدنظر خود را براساس سلیقه خود طراحی کند. این بازی در تاریخ 25 ژانویه برای پلتفرم های Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

Onimusha: Warlords: این بازی از سبک اکشن ماجراجویی و Hack and Slash بهره میبرد و همانطور که در توضیحات تکمیلی مربوط به Onimusha Warlords گفته شد، این بازی نسخه Remaster میباشد که از لحاظ گرافیکی و کیفیت بهینه شده است. Onimusha Warlords در تاریخ 15 ژانویه برای پلتفرم های Xbox One، Nintendo Switch، PS4، PC در دسترس قرار خواهد گرفت.

Tales of Vesperia: Definitive Edition: عنوان جدیدی از سری بازی های Tales که به سبک اکشن سوم شخص نقش بازی های ژانویه 2019 آفرینی ساخته شده است. این بازی در قالب جنگ های شمشیری از ساختار ساده ای تشکیل شده است و در تاریخ 11 ژانویه برای پلتفرم های PC، Xbox One، Xbox 360، PS4، PS3 و Nintendo Switch منتشر میشود.

Travis Strikes Again: این بازی فقط بر روی پلتفرم Nintendo Switch قابل اجرا بوده و از حالت Multiplayer و CO-OP نیز بهره خواهد برد. سبک اصلی این بازی اکشن ماجراجویی میباشد و گیم پلی آن به شکل ساده ای طراحی شده است. Travis Strikes Again در تاریخ 18 ژانویه 2019 برای پلتفرم Nintendo Switch عرضه میگردد.

Resident Evil 2: یکی از عناوین مورد انتظار برای بازیکنان پلتفرم های مختلف در ماه ژانویه، نسخه ی باز سازی شده ی Resident Evil 2 میباشد. این بازی به سبک اکشن سوم شخص و Survival (بقا) و در بازی های ژانویه 2019 قالب زامبی ساخته شده است. Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه برای پلتفرم های PC، Xbox One و PS4 منتشر میشود.

Kingdom Hearts 3: از دیگر عناوین مورد انتظار در ماه ژانویه 2019 بازی Kingdom Hearts 3 میباشد که توسط شرکت Square Enix منتشر خواهد شد. این بازی از شخصیت های مختلفی در جریان داستان خود استفاده کرده است که به عنوان نمونه میتوان به شخصیت های داستان اسباب بازی ها اشاره کرد. این بازی در تاریخ 25 ژانویه 2019 فقط برای کنسول های Xbox One و PS4 وارد بازار میشود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *