Games with Gold ژانویه 2019 برای کاربران Xbox One و Xbox 360

Games with Gold ژانویه 2019

Xbox در ابتدای سال جدید، برای طرفداران خود در رویداد Games with Gold بازی های جدیدی را به صورت رایگان قرار داده است. Games with Gold به مناسبت فرا رسیدن سال جدید برای ژانویه 2019 کمی متفاوت تر ظاهر شده است؛ به طوری که در حال حاضر 5 بازی در دسترس کاربران کنسول های Xbox One و Xbox 360 قرار داده شده است. اما در حال حاضر این تعداد فقط 3 بازی در دسترس میباشد و 2 تای دیگر از تاریخ 16 ژانویه قابل دریافت خواهد بود.

Never Alone: این بازی از رویداد Games with Gold ماه دسامبر 2018 تاکنون در دسترس بوده و خواهد بود. در این بازی دختر بچه ای ایفای نقش میکند که در یک محیط سرد به ماجراجویی های خود میپردازد، Games with Gold ژانویه 2019 و در کنار یک روباه سفید کوچکی حضور دارد که در جریان گیم پلی با شما همراه میباشد. این بازی در سبک Puzzle و به صورت 2 بعدی پیاده سازی شده و تا پایان 15 ژانویه در دسترس کاربران Xbox One قرار دارد.

Celeste: این بازی به صورت 2 بعدی ساخته شده و از گرافیک معمولی برخوردار میباشد. Celeste ماجراجویی های یک دختر کوچک را به نمایش میگذارد که به عنوان شخصیت اصلی Games with Gold ژانویه 2019 بازی نقش آفرینی میکند. گیم پلی این بازی جدا از سادگی که در آن به کار رفته، بسیار چالش برانگیز و هیجان انگیز میباشد. این بازی از 1 ژانویه تا پایان ماه یعنی 31 ژانویه در دسترس کاربران Xbox One قرار دارد.

WRC 6: یا (World Rally Championship 6) در سبک مسابقات رالی ساخته شده و از حالت های Single Player و Multiplayer برخوردار میباشد. جاده ها در این بازی قالباً به صورت Off-Road پیاده سازی شده و بازیکن در گیم پلی به رانندگی میپردازد، به علاوه اینکه یک کمک راننده در طول مسیر، پیچ و خم های جاده را به بازیکن گوشزد میکند. WRC 6 از 16 ژانویه تا پایان 15 فوریه 2019 قابل دریافت خواهد بود.

Lara Craft and the guardian of light: این بازی محصول سال 2010 شرکت Square Enix میباشد و در سبک اکشن Games with Gold ژانویه 2019 ماجراجویی ساخته شده است. این بازی علاوه بر حالت Single Player از حالت Multiplayer و CO-OP نیز بهره میبرد. Lara Craft And the guardian of light از تاریخ 1 ژانویه تا 15 ژانویه 2019 برای کاربران کنسول Xbox 360 در دسترس میباشد.

Farcry 2: این بازی در سبک اکشن اول شخص Shooting ساخته شده و داستان آن در آفریقا اتفاق میوفتد. Farcry 2 از عناوین قابل ستایشی میباشد که توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است. این بازی از تاریخ 16 تا 31 ژانویه برای کاربران Xbox 360 در دسترس قرار خواهد گرفت.

کاربران Xbox میتوانند برای دریافت بازی های رایگان این کنسول، سایر رویداد های Games with Gold را دنبال کنند.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *