بازی های رایگان ps4 این ماه | ماه ژانویه

بازی های رایگان ps4 این ماه

بازی های رایگان ps4 این ماه

در ابتدای سال 2019، Play Station در PS Plus با در دسترس قرار دادن 6 بازی مختلف طرفداران و کاربران این کنسول را غافلگیر کرد. این 6 بازی جزئی از هدایای کریسمس 2019 برای کاربران Play Station میباشد. لیست بازی های ماه ژانویه 2019 بدین شرح است:

بازی های رایگان ps4 این ماه

Steep: یک بازی جذاب و سرگرم کننده که در سبک ورزش های کوهستانی در برف ساخته شده است. این بازی به گونه ای در حالت جهان آزاد پیاده سازی شده، و از جمله ورزش هایی که PS Plus در ژانویه 2019 در این بازی شاهد هستید پاراگلایدر و اسکی روی برف میباشد که با حرکات نمایشی ادغام شده و به شکل جذابی طراحی شده است.

بازی های رایگان ps4 این ماه

Portal Knights: این بازی در سبک اکشن نقش آفرینی ساخته شده و در قالب سوم شخص پیاده سازی شده است. طبیعت بازی محیطی حماسی را به همراه قهرمانان کوچکی به تصویر میکشد که با دشمنان خود مبارزه میکنند. این بازی به صورت Multiplayer هم قابل دسترس میباشد.

بازی های رایگان ps4 این ماه

Zone of the Enders: این بازی در سبک اکشن سوم شخص، و در قالب رباتیک در یک محیط فضایی ساخته شده است. در این بازی علاوه بر سلاح گرم از مبارزه فیزیکی به صورت پیش PS Plus در ژانویه 2019 فرض بهره وری میشود. این بازی با وجود اینکه از اکشن سازی قوی برخوردار نیست اما عنوانی سرگرم کننده و جذاب محسوب میشود. Zone of the Enders برای کنسول PS3 قابل دریافت میباشد.

بازی های رایگان ps4 این ماه

Amplitude: این بازی ادغامی از سبک اکشن و سبک موسیقی میباشد که در واقع موزیک در جریان گیم پلی وجود دارد، که بازیکن در این بازی با کنترل فضا پیمای خود در ساخت موسیقی نقش دارد. این بازی برای PS3 در دسترس است.

Fallen Legion: این بازی در سبک اکشن نقش آفرینی و در یک محیط حماسی ساخته شده است. Fallen Legion در حالت 2 بعدی پیاده سازی شده اما گیم پلی آن از جذابیت خاصی بهره میبرد. PS Plus در ژانویه 2019 در این بازی شما چند قهرمان را در لحظه کنترل میکنید و میتوانید همزمان به آنها دستور حمله بدهید. این بازی برای PS Vita قابل دسترس بوده و برای PS4 هم به صورت Cross Platform قرار داده شده است.

Super Mutant Alien Asault: این بازی در محیطی ثابت و به صورت 2 بعدی شکل گرفته و کل ساختار بازی در چهار چوب یک تصویر دیده میشود. در این بازی قهرمان کوچکی وجود دارد که باید یک سری موانع و دشمنانی را پشت سر بگذارد و به مقصد برسد. این بازی با وجود سادگی ساختار و محیطی کوچک از گیم پلی جالبی برخوردار میباشد. Super Mutant Alien Asault برای PS Vita قرار داده شده است.

این بازی ها از 1 ژانویه تا پایان 5 فوریه 2019 در PS Plus دسترس کاربران PS4، PS3 و PS Vita میباشد.

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *