ساخت بازی Avengers با همکاری شرکتهای Square Enix و Marvel

Avengers

پس از Avengers : Infinity War که در دنیای سینما سروصدای بسیاری به پا کرد ، حال خبر ساخت بازی Avengers با همکاری شرکتهای Square Enix و Marvel به گوش میرسد .

این خبر از سوی شرکت Square Enix سازنده ی سری بازی های (Final Fantasy) در پس برگزاری نمایشگاه E3 امسال منتشر شد ؛ شروع کار پروژه ی Avengers در سال 2017 کلید خورد ساخت بازی Avengers و به نقل از بعضی منابع ، گفته ای از سوی شرکت Marvel وجود دارد که از Avengers به عنوان یکی از بهترین دستاورد های خود در آینده یاد کرده است ؛ همچنین شایعات دیگری که بعضی منابع مدعی آن هستند از این قرار است که Gameplay بازی Avengers از سبک اکشن نقش آفرینی برخوردار بوده و از آخرین سری بازی های Uncharted و Infamous الهام گرفته شده است و ترکیبی از این دو میباشد .

همچنین به گفته ی وبسایت Screenrant : “این احتمال وجود دارد که Avengers نسخه باز سازی شده ی Marvel: Ultimate Alliance که آخرین عنوان آن در سال 2009 توسط ساخت بازی Avengers شرکت Activision منتشر شد باشد ” ولی این خبر در حد شایعه بوده و اعتبار چندانی ندارد و باید دید که واکنش سازندگان در قبال این اخبار چه خواهد بود .

در تیزر تبلیغاتی Avengers نشانه هایی از شخصیت هایی همچون : Captain America ، Halk ، Iron Man و Thor به چشم میخورد اما اینها تنها قهرمانان موجود در بازی نخواهند بود .

از جزئیات Avengers غیر از تریلر رسمی آن در حال حاضر اخبار و مباحث معتبری در دست نیست اما به گفته ی بعضی منابع معتبر شرکت های Square Enix و Marvel همکاری قوی را در جهت ساخت Avengers رقم خواهند ساخت بازی Avengers زد و فعلا باید منتظر رونمایی اخبار و مباحث جدید این بازی از سوی سازندگان آن بود و دید که چه دستاوردی را برای دوست داران Avengers به نمایش خواهد گذاشت و همچنین دید که تاریخ انتشار آن به چه صورت خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *