بازی های رایگان Games With Gold در ماه دسامبر 2018

بازی های رایگان Games With Gold

Xbox در رویداد ماهانه Games With Gold برای ماه دسامبر 2018 یک سری بازی هارا برای کاربران کنسول Xbox One و Xbox 360 به صورت رایگان در دسترس قرار داده است. بازی های رایگان Games With Gold این کنسول تعداد 4 بازی را برای ماه دسامبر برگزیده که هر 4 بازی معرفی شده برای کنسول Xbox One قابل دسترسی بوده و به علاوه اینکه از این تعداد، 2 بازی نیز برای کاربران Xbox 360 قابل دریافت میباشد.

Games With Gold December 2019

Q.U.B.E 2: این بازی در سبک اول شخص ماجراجویی ساخته شده و بیشتر از قالب فکری بهره میبرد که شخصیت اصلی آن یک دختر میباشد. از جزئیات جالب توجه این بازی دنیای عجیب و غریب آن میباشد که جلوه ی خاصی به بازی میدهد. یکی از جزئیات گیم پلی این بازی به گونه ای میباشد که شخصیت اصلی بازی بازی های رایگان Games With Gold با قدرت دست های خود یک سری اشیاء از پیش تعیین شده را حرکت میدهد و به واسطه ی آن راه را برای خود باز میکند و به انجام کار های دیگری که به این قدرت وابسته است میپردازد. قیمت این بازی پیش از رایگان شدن آن 24.99$ بوده که از 1 تا 31 دسامبر در دسترس کاربران Xbox One قرار دارد.

Never Alone: در سبک Puzzle و فکری ساخته شده که برای اولین بار در سال 2014 وارد بازار شده است. این بازی داستان یک دختر بچه ی کوچکی را بازگو میکند که در یک محیط سرد و یخ زده و همراه با بارش برف بی وقفه قرار دارد. این بازی به صورت 3 بعدی ساخته شده اما در قالب 2 بعدی دنبال میشود، در این بازی بازی های رایگان Games With Gold یک روباه سفید همراه شماست که در مواقع خاص به کمکتان می آید. Never Alone به عنوان یک بازی سرگرم کننده محسوب میشود که علی رغم اینکه از جلوه های اکشن برخوردار نیست اما از داستان زیبایی بهره میبرد. این بازی پیش از رویداد Games With Gold به قیمت 14.99$ فروخته میشد و از 16 دسامبر تا 15 ژانویه در دسترس کاربران Xbox One قرار دارد.

Dragon Age II: این بازی محصول سال 2011 شرکت EA میباشد و در سبک اکشن نقش آفرینی حماسی ساخته شده و فقط از حالت Single Player بهره میبرد. در این بازی، بازیکن علاوه بر استفاده از شمشیر و سایر سلاح های سرد میتواند از جادو های مختلف هم بازی های رایگان Games With Gold استفاده کند که بعضی از آنها در بعضی شرایط واقعاً کاربردی ظاهر میشوند؛ به گونه ای که میتوان از جادوها به عنوان یکی از ارکان اصلی و هیجان انگیز بازی یاد کرد. Dragon Age 2 به این علت که تقریباً یک بازی قدیمی محسوب میشود، از شبیه سازی آنچنان قدرتمندی برخوردار نیست و در قالب گیم پلی ساده ای جریان دارد؛ اما با این اوصاف از هیجان خاصی برخوردار بوده و در سطح خود یک عنوان تجربه برانگیز به حساب می آید. این بازی پیش از این با قیمت 9.99$ به فروش میرسید اما در حال حاضر از 1 تا 15 دسامبر برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 به صورت رایگان در دسترس میباشد.

Mercenaries: Playground of Destruction: سبک این بازی در حالت اکشن سوم شخص ماجراجویی ساخته شده و فقط از حالت Single Player استفاده میکند که در سال 2005 انتشار یافته است. این بازی از گرافیک ساده ای برخوردار میباشد و از شبیه سازی و جلوه های ویژه جنگی معمولی بهره میبرد، هرچند بازی های رایگان Games With Gold نمیتوان از یک بازی که در سال 2005 وارد بازار شده بیشتر از این انتظار داشت. Mercenaries: Playground of Destruction با وجود سادگی ساختار، از امکانات بسیار و در عین حال جالبی بهره مند بوده و گاهاً از شخصیت اصلی بازی کار هایی دیده میشود که قابل توجه است. این بازی جدا از Games With Gold با قیمت 9.99$ به فروش میرسد که از تاریخ 16 تا 31 دسامبر برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 به صورت رایگان قابل دریافت میباشد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *