بازی های رایگان PS Plus در نوامبر 2018 برای کاربران PS4

بازی های رایگان PS Plus در نوامبر 2018

 Play Station لیست جدیدی از بازی های رایگان برای کاربران PS Plus در دسترس قرار داده است که در این لیست چند بازی مختلف در سبک ها و موضوعات مختلف را برای پلتفرم ها و کنسول بازی های رایگان PS Plus در نوامبر 2018 های گوناگون وابسته به شرکت Play Station را به صورت رایگان در اختیار کاربران مربوطه گذاشته است و ما در این نوشته به معرفی 2 بازی از کنسول PS4 میپردازیم .

Bulletstorm – Full Clip Edition : این بازی در سبک اکشن اول شخص ساخته شده و در اصل محصول سال 2011 شرکت EA میباشد ، اما نسخه Full Clip Edition آن توسط شرکت Gearbox Publishing در سال 2017 وارد بازار شده است و از حالت های Single Player و Multiplayer برخوردار میباشد . در نسخه Full Clip Edition که در ماه نوامبر برای کنسول PS4 به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته تغییراتی نظیر کیفیت و وضوح تصویر بالا ، افزایش کیفیت قالب بافت بازی ، کیفیت صدای بالا ، میزان فریم بهتر که در سیستم های 4K نیز پشتیبانی میشوند برخوردار هستند.

Yakuza Kiwami : این بازی به صورت انحصاری در سال 2016 فقط برای کنسول های PS3 و PS4 در دسترس قرار گرفته بود که در ماه نوامبر  2018 به بازی های رایگان PS Plus در نوامبر 2018 صورت رایگان برای کاربران PS4 قرار داده شده است . این بازی در سبک اکشن ماجراجویی ساخته شده و از دنیای آزاد بهره میبرد که فقط از حالت Single Player استفاده میکند . Yakuza Kiwami در قالب سوم شخص پیاده سازی شده و از مبارزات خیابانی برخوردار است که این مبارزات گاهاً با جلوه های ویژه از پیش تعیین شده همراه میباشند و همچنین لازم به ذکر است که شخصیت اصلی بازی از قدرت های خاص خود نیز برخوردار میباشد .

این 2 بازی که در ماه نوامبر 2018 برای کنسول PS4 به صورت رایگان در دسترس کاربران PS Plus قرار داده شده هر کدام به نوع خود جزء عناوین شناخته شده و ارزشمندی محسوب میشوند که برای تجربه کردن برای کاربران PS4 پیشنهاد میشوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *