بروزرسان Xbox در October 2018 | شخصی سازی آواتار و سایر قابلیت های جدید

بروزرسان Xbox در October 2018

Xbox در ماه اکتبر آپدیت جدیدی منتشر خواهد کرد که این آپدیت ها از جزئیات جدید و در عین حال جالبی برخوردار هستند که به معرفی آنها میپردازیم. Xbox برای آواتار های پروفایل کاربران قابلیت جدیدی بروزرسان Xbox در October 2018 فراهم کرده که در این قابلیت آواتار ها میتوانند شخصی سازی شوند. در این آپدیت جهت شخصی سازی آواتار، کاراکتر به صورت تمام قد نمایش داده شده و امکانات جدیدی در این خصوص فراهم شده است که به عنوان مثال میتوان به:

Appearance: که در آن قابلیت هایی مثل نوع اندام آواتار، چهرۀ آواتار که در آن میتوان به شخصی سازی مواردی چون چشم ها، ابرو ها، مژه، گوش ها، بینی، دهان و چانه اشاره کرد. در امتداد موی سر و موی صورت هر کدام به صورت مجزا از گزینه های دیگر Appearance میباشند؛ البته لازم به ذکر است که در این بخش تزیین ناخن و آرایش صورت هم امکان پذیر هستند.

Closet: این بخش مربوط به لباس ها و سایر پوشش ها میشود. در قسمت اول این بخش که قسمت لباس ها میباشد، چند نمونه از لباس های تمام دست از پیش تعیین شده وجود بروزرسان Xbox در October 2018 دارد که کاربر میتواند هر کدام را به صورت دلخواه انتخاب نماید؛ از جهت دیگر میتوان تمام مواردی که برای پوشش آواتار وجود دارد را به صورت جداگانه شخصی سازی کرد، به گونه ای که مثلاً بتوان کلاه، لباس، کفش، لوازم جانبی مثل گردنبند، و یک سری آیتم هایی که بیشتر جنبۀ نمایشی دارند را به طور دلخواه انتخاب کرد. امکان دیگری که در این خصوص در دسترس قرار گرفته بدین صورت است که کاربر میتواند هر گونه آیتم یا لباسی را از طریق فروشگاهی که Xbox در این خصوص در اختیار گذاشته استفاده کند که محصولات متنوع و خاص تری را شامل میشود.

Photoboth: یکی دیگر از امکانات موجود در فهرست شخصی سازی آواتار میباشد که عمل عکس برداری از آواتار شما را انجام میدهد، شما در این قسمت میتوانید با آهسته کردن تصویر بروزرسان Xbox در October 2018 نوع ژست عکاسی را تعیین کنید و سپس به انتخاب تصویر پس زمینه بپردازید.

جهت انتخاب آواتار شخصی سازی شده در کنسول Xbox ابتدا به صفحه پروفایل خود رجوع کرده و سپس از روی گزینه ی Customize Profile، مورد Show My Avatar را انتخاب کنید و در آخر گزینه ی Done را بزنید تا آواتار مورد نظر بر روی پروفایل شما نمایش داده شود.

از دیگر دستاورد های ماه اکتبر Xbox ایجاد یک قابلیت جدید از Alexa میباشد که دسترسی کاربران را با استفاده از صدا، جهت استفاده از امکانات کنسول ایجاد میکند؛ در این روند دسترسی سریع و آسان برای کاربر فراهم شده است. ابتدا شما باید کنسول خود را به Alexa متصل کنید، به حساب مایکروسافت خود وارد میشوید و سپس حساب خود را به Amazon Alexa پیوند میزنید، بعد از آن کاربر با استفاده از صدای خود باید جملۀ Alexa Open Xbox And Follow Instruction را به زبان بیاورد؛ همانطور که متوجه بروزرسان Xbox در October 2018 شدید، این سیستم دستورالعمل های صوتی که کاربر با استفاده از صدا بیان میکند را انجام میدهد. پس از انتقال پیام صوتی، Alexa کنسول کاربر را بررسی و شناساسی میکند و در نهایت شما اولین فرمان خود را به کنسول Xbox تحت عنوان Alexa Turn on Xbox بیان میکنید که به کنسول دستور شروع فعالیت را میدهد. برای اجرای بازی ها، مثلا بازی Forza Horizon 4 دستور Alexa Lunch to Forza Horizon 4 را میدهید و پس از آن شاهد اجرای بازی هستید. همانطور که متوجه شدید، برای ایجاد دستور اول باید واژه Alexa را به کار بروزرسان Xbox در October 2018 ببرید تا کنسول متوجه دریافت پیام صوتی از سوی کاربر شود. در این خصوص کاربر میتواند از دستورات مختلفی مثل اسکرین شات گرفتن از صفحه، اجرای Party ،Home ،You Tube زیاد کردن یا کم کردن صدا ، Pause ،Play کردن و … را اجرا کرده و استفاده کند . دستاورد دیگری که از بروز رسان های جدید Xbox در ماه اکتبر میباشد ، اضافه شدن Dolby Vision میباشد . این فناوری بر روی Xbox One S و Xbox One X قابل دسترسی میباشد که در آن قابلیت پشتیبانی از تلویزیون با کیفیت بالا امکان پذیر است . برای بهره گیری از قابلیت های Dolby Vision به قسمت خروجی ویدئوی کنسول رفته و در بخش Video Modes ، Allow Dolby Vision را انتخاب کنید . در این بروز رسان کنسول Xbox در زبان های جدید در دسترسی قرار گرفت ، اینک از زبان هایی نظیر اسپانیایی ، پرتغالی ، لهستانی ، هلندی پشتیبانی میشود .

بروزرسان Xbox در October 2018

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *