گیمرپا
مرجع رسمی اخبار، نقد و بررسی و مقالات اختصاصی بازی‌های رایانه‌ای

Battlefield V معرفی شد و برای پیش خرید در دسترس قرار گرفت

Battlefield V معرفی شد
Battlefield V معرفی شد

Battlefield V معرفی شد

بازی دیگری از عنوان پر سر و صدای Battlefield منتشر خواهد شد ، پس از Battlefield 1 که در سال 2016 منتشر شد و توجه گیمر های بسیاری را به خود جلب کرد اینبار Battlefield V پا به میدان خواهد گذاشت .

در Battlefield 1 جلوه های ویژه و بصری عالی ، خاصیت تخریب پذیری ، اکشن سازی و گرافیک خیره کننده و ویژگی های بسیار دیگری که این بازی را به یکی از بهترین بازی های Battlefield V معرفی شد سال 2016 تبدیل کرده بود که بیانگر داستان جنگ جهانی اول بود ؛ اما اینبار در Battlefield V شما داستان جنگ جهانی دوم را دنبال خواهید کرد به طوری که این بازی تصویری کاملاً متفاوت تر نسبت به سری های گذشته از جنگ را برای بازیکنان خود به نمایش میگذارد.

میتوان گفت Battlefield V به گونه ای هنرمندانه و خاص ساخته شده و به تک تک عناصر سازنده ی آن طوری با ظرافت پرداخته شده که تجربه ای فراموش نشدنی Battlefield V معرفی شد را برای بازیکنان خود رقم بزند . این بازی اکشن اول شخص ، توسط استدیو DICE ساخته شده و به وسیله ی کمپانی EA منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار آن به طور رسمی در 19 اکتبر 2018 برابر با 27 مهر 1397 میباشد ، البته لازم به ذکر است که این بازی برای کسانی که پیش خرید کنند در 16 اکتبر منتشر خواهد شد و همچنین برای پلتفرم های Microsoft Windows ، PS4 ، Xbox One قابل دسترس است . بازی قرار است که تمرکز زیادی در بخش تکنفره داشته باشد ، البته این تغییرات متوجه بخش چند نفره هم خواهد بود.

EA همچنین اعلام کرد که این بازی دارای بخش جدیدی خواهد بود که یکتا است و چالش‌های جدیدی به همراه دارد. همچنین گفته شد که این بازی دارای چندین نقشه و حالت‌های Battlefield V معرفی شد مختلف برای بخش چندنفره است. بازی Battlefield 5 همانند بازی Battlefield 1 از ابتدای عرضه دارای پشتیبانی و اضافات متداوم خواهد بود.

برای پیش خرید این عنوان میتوانید با مراجه به وبسایت Battlefield.com اقدام نمایید. 

فرستادن دیدگاه

نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد بود و انتشار نخواهد یافت.

این تارنما جهت افزایش کیفیت مرور شما از کوکی ها استفاده میکند، در صورتی که از این تارنما دیدن میکنید به معنای پذیرفتن سیاست های قانون کوکی میباشد. پذیرفتنبیشتر بخوانید

سیاست حفظ حریم شخصی