لیست بازی های رایگان ماه اکتبر Xbox در Games with Gold

لیست بازی های رایگان ماه اکتبر Xbox

لیست بازی های رایگان اخیر Xbox معرفی شد . Xbox برای ماه اکتبر چند بازی را برای کاربران خود هم در کنسول Xbox 360 و هم در کنسول Xbox One به صورت رایگان در دسترس قرار داده است . در این رویداد Xbox که از آن تحت عنوان Games With Gold یاد شده است 5 بازی محبوب که به صورت محدود فقط در ماه اکتبر قرار داده شده است ، لیست شده اند.

Overcooked! : که یکی از عناوین پر طرفدار در پلتفرم Nintendo Switch هم محسوب میشود یکی از بازی های رایگان ماه اکتبر Xbox میباشد ، این بازی با موضوع آشپزی ساخته شده لیست بازی های رایگان ماه اکتبر Xbox است و از گیم پلی فانتزی و در عین حال سرگرم کننده ای بهره میبرد . این بازی از 1 اکتبر 2018 تا پایان همین ماه یعنی 30 اکتبر در دسترس میباشد . Overcooked! برای کنسول Xbox One مد نظر قرار گرفته شده است .

Livelock : این بازی در سبک Top-Down Shooter ساخته شده و از حالت های Single Player و Multiplayer بهره مند است . Livelock از 16 سپتامبر به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته بود و تا تاریخ 15 اکتبر ادامه خواهد داشت . این بازی نیز برای کنسول Xbox One موجود میباشد .

Stuntman : Ignition : این بازی به سبک مسابقه ای و اکشن پیاده سازی شده و وسایل نقلیۀ متفاوتی را در خود جای داده است که به عنوان نمونه میتوان به خودرو های سواری ، موتور لیست بازی های رایگان ماه اکتبر Xbox سیکلت و Monster Truck اشاره داشت . این بازی هم در حالت Single Player و هم از حالت Multiplayer بهره مند است و در تاریخ 1 اکتبر الی 15 اکتبر به صورت رایگان در دسترس کاربران Xbox 360 قرار دارد .

Victor Vran : این بازی علاوه بر بهره وری از سبک اکشن نقش آفرینی به صورت Top-Down Shooter نیز پیاده سازی شده که از حالت های Single Player و Multiplayer بهره میبرد . این بازی در تاریخ 16 اکتبر در دسترس قرار خواهد گرفت و تا تاریخ 15 نوامبر به صورت رایگان برای کنسول Xbox One مد نظر قرار خواهد گرفت .

Hitman : Blood Money : از جمله لیست بازی های رایگان ماه اکتبر Xbox بازی های شناخته شده سبک اکشن سوم شخص مخفی کاری با نقش آفرینی مأمور شماره 47 . این بازی که فقط از حالت Single Player برخوردار است ، برای کنسول Xbox 360 از تاریخ 1 اکتبر لغایت 31 اکتبر به صورت رایگان قابل دسترس است .

علاقمندان میتوانند جهت تهیۀ بازی های ذکر شده برای کنسول های Xbox از طریق وبسایت رسمی آن اقدام نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *