معرفی بازی های برتر اخیر که در سبک اکشن اول شخص Shooting ساخته شده اند

معرفی بازی های برتر اخیر

در دنیای بازی های ویدئویی ، اشخاص بسیاری به بازی های اول شخص Shooting علاقمندند، و خوشبختانه امسال و سال آینده عناوین بسیاری در این خصوص منتشر خواهد شد و خبر های خوبی برای طرفداران این عرصه رونمایی شده است. در این مطلب قصد داریم که به صورت کلی به معرفی چند بازی محبوب و بحث برانگیزی که اخیراً وارد بازار شده و یا در آینده منتشر خواهند شد بپردازیم .

Generation Zero : این بازی به سبک اکشن اول شخص Shooting ساخته شده و توسط شرکت THQ Nordic در سال 2019 منتشر خواهد شد. داستان این بازی در یک دنیای پایان یافته دنبال میشود که دشمنان اصلی بازیکن ربات ها محسوب میشوند. در این بازی ، کاراکتر اصلی قابل شخصی سازی بوده و عناصر ظاهری آن قابل تغییر خواهد بود. این بازی به صورت CO-OP نیز طراحی شده و میتواند به همراهی 3 شخصیت دیگر بیانجامد. Generation Zero از طبیعت زیبا و در عین حال خطرناکی تشکیل شده و همچنین به صورت دنیای آزاد پیاده سازی شده معرفی بازی های برتر اخیر است. شبیه سازی جنگی این بازی به خوبی طراحی شده و از ساختار قابل قبولی برخوردار میباشد؛ این طراحی خوب را میتوان در نحوه شلیک کردن و تیر خوردن دشمن خلاصه کرد و از سوی دیگر میتوان به سلاح های درون بازی اشاره داشت که از تنوع خوبی بهره مند هستند. Generation Zero برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC در دسترس قرار خواهد گرفت.

Cyberpunk 2077 : یکی از بازی های اکشن اول شخصShooting که توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است و توسط شرکت CD Project Red گسترش پیدا کرده است. این بازی از ساختار متفاوت و در عین حال جالبی برخوردار میباشد و موضوع آن عصر تکنولوژی و رباتیکی را به نمایش گذاشته است که در سال 2077 اتفاق میافتد. این بازی علاوه بر جنبه ی جنگی که قالب تیر اندازی را شامل میشود، از قابلیت های بسیاری مثل تصویر آهسته نیز برخوردار میباشد که این قابلیت ها در کنار سلاح های مدرن موجود در بازی، میتواند به یک تجربۀ هیجان انگیز مبدل شود. Cyberpunk 2077 از میزان خشونت به نسبت بالایی برخوردار است چرا که شما در نبرد های خود شاهد تکه تکه شدن اعضای بدن دشمن خواهید بود که همین روند از سوی دیگر به شکلی طبیعی شبیه سازی شده است. تاریخ انتشار این بازی فعلا مشخص نیست اما گفته شده که برای پلتفرم های PC ، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

DOOM Eternal : اکشن اول شخصShooting که توسط شرکت Bethesda منتشر خواهد شد. در این بازی دشمن اصلی بازیکن هیولا های مختلفی میباشند که برای نابودی آنان، علاوه بر استفاده از اسلحه در نبرد ها میتوان از سلاح سرد نیز استفاده کرد. ظاهراً این سلاح های سرد هم به صورت کلی و هم به صورت پیش فرض در دسترس قرار دارند؛ اما استفاده از اسلحه جزء حالت اصلی نبرد در بازی میباشد. در این بازی نیز از امکانات جنگی متفاوتی مثل پرش بلند و ابزاری برای کشاندن دشمن به سمت خود استفاده میشود که به معرفی بازی های برتر اخیر نوبه ی خود هیجان موجود در بازی را افزایش میدهد. DOOM Eternal از دنیای عجیب و در عین حال متفاوتی بهره میبرد و لازم به ذکر است که این بازی از میزان خشونت بالایی برخوردار میباشد اما با این وجود در این مورد از شبیه سازی خوبی بهره مند است. این بازی برای پلتفرم های Xbox One ، PC ، PS4 و Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

Battlefield V : از بازی های مورد انتظار دوست داران Shooting که توسط شرکت EA منتشر خواهد شد. این بازی داستان جنگ جهانی دوم را بازگو میکند و در تیزر های منتشر شده از این بازی و به علاوه گیم پلی های آن توانسته به خوبی ظاهر شود. این بازی ساختار خود را نسبت به عنوان گذشته خود یعنی Battlefield 1 حفظ کرده و در کنار آن از خصوصیات جدیدی نیز برخوردار میباشد. از جزئیات جالب توجه این بازی میتوان به خاصیت تخریب پذیری قوی اشاره کرد که در کنار آن از فضای جنگی شلوغی برخوردار است که بتواند محیط واقعی جنگ را به تصویر بکشد. این بازی نسبت به نسخه های گذشته خود از گستردگی بیشتری بهره میبرد و همچنان از جنگ هوایی، تانک و نبرد تن به تن استفاده میکند . Battlefield V پس از انتشار نسخه Beta آن مورد انتقاد کاربران بسیاری قرار گرفت، اما با این وجود باید منتظر نسخه اصلی بازی بود و سپس در مورد آن قضاوت کرد. این بازی در تاریخ 19 اکتبر 2018 برای پلتفرم های PC ، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

Rage 2 : یکی دیگر از دستاورد های شرکت Bethesda در سبک اکشن اول شخص Shooting، بازی Rage 2 میباشد که کاربران زیادی انتظار تجربه آن را میکشند. این بازی از سلاح های مختلف و بومرنگ در نبرد های خود استفاده میکند و همچنین از امکانات بسیاری معرفی بازی های برتر اخیر نظیر قدرت بدنی بالا در کنار آن بهره مند میباشد. در این بازی امکان ماشین سواری هم میسر بوده و همچنین از جنگ بین ماشین ها در قالب ماشین جنگی نیز برخوردار است. این بازی از گرافیک و شبیه سازی قابل قبولی ساخته شده و داستان آن در یک دنیای پایان یافته دنبال میشود. Rage 2 در بهار 2019 برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

Overkill’s The Walking Dead : این بازی به سبک اول شخص و در قالب زامبی ساخته شده است و از 4 شخصیت مختلف بهره مند میباشد. این بازی ظاهراً از شبیه سازی محیطی و فیزیکی ساده ای تشکیل شده و از گرافیک آنچنان قدرتمندی برخوردار نیست، ولی گیم پلی قابل قبول و سرگرم کننده ای را تشکیل میدهد، به گونه ای که جدا از اسلحه، از سلاح سرد و نبرد فیزیکی هم بهره میبرد. Overkill’s The Walking Dead به صورت CO-OP ساخته شده و از سلاح های متنوعی برخوردار میباشد و با وجود اینکه به سبک زامبی ساخته شده اما میزان خشونت آن در حد متوسط است. تاریخ انتشار این بازی برای PC در 6 نوامبر و برای کنسول های PS4 و Xbox One در تاریخ فوریه 2019 خواهد بود و هم اکنون جهت پیش خرید از وبسایت رسمی آن در دسترس میباشد.

Atomic Heart : این بازی به صورت کلی از فضای فانتزی و در عین حال عجیبی بهره میبرد، زامبی ها و ربات ها در Atomic Heart دشمن اصلی بازیکن محسوب میشوند و گاهاً در گیم پلی بازی محیط های عجیب و غریبی دیده میشود. این بازی از سلاح های سرد و گرم مختلفی بهره مند است و در خصوص استفاده از سلاح های گرم میتوان گفت که از شیوه های کشتار مختلفی در آن، هم به صورت کلی و هم به صورت پیش فرض استفاده میشود. همچنین با وجود اول شخص بودن ، بازی در نبرد معرفی بازی های برتر اخیر های تن به تن از قابلیت جا خالی دادن نیز بهره مند است. یکی دیگر از مزایای موجود در Atomic Heart زاویۀ دوربین ادغام شده با حرکات جانبی آن میباشد که به گونه ای بازی را طبیعی تر جلوه داده است، اما در کنار آن میزان خشونت خیلی بالا نیست و از گیم پلی تجربه برانگیزی بهره میبرد. خاصیت Crafting یکی دیگر از خصوصیات مثبت موجود در Atomic Heart میباشد که هم برای سلاح سرد و هم برای سلاح گرم قابل استفاده است. گفته شده که این بازی در سال 2018 منتشر میشود، اما تاریخ انتشار دقیقی از آن اعلام نشده است.

Fallout 76 : از جمله بازی های پرطرفدار شرکت Bethesda که از آن به عنوان نسخه Multiplayer بازی Fallout 4 یاد میکنند. این بازی ظاهراً از طبیعتی همانند طبیعت Fallout 4 به همراه سبک و ساختاری مشابه با همان بهره میببرد، با این تفاوت که به صورت کاملاً انحصاری در قالب MultiPlayer پیاده سازی شده است و از سوی دیگر از امکانات معرفی بازی های برتر اخیر جدید، هیولا ها و دشمنان جدید و… برخوردار میباشد. این بازی به صورت تیمی دنبال میشود و امکان تشکیل گروه های 4 نفره در آن وجود دارد و امکان ساخت پادگان با امکانات مختلف و جدیدی از جمله C.A.M.P که بسیار کاربردی میباشد بهره مند است . این بازی در تاریخ 14 نوامبر 2018 برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

Metro Exodus : این بازی محصول شرکت 4A Games بوده و علاوه بر سبک Shooting از سبک Survival منحصر به فرد خود نیز بهره مند است. داستان این بازی فصل جدیدی از قصه ی شخصیت Artyom را بیان میکند که در موقعیت های مکانی مختلف و کشور هایی همچون روسیه دنبال میشود. این بازی استایل عناوین قبلی خود را حفظ کرده و با امکانات ، جزئیات معرفی بازی های برتر اخیر و داستانی جدید وارد فصل دیگری از سری بازی های Metro شده است. شبیه سازی محیطی و فیزیکی این بازی به طور قابل تحسینی پیاده سازی شده و همچنین گیم پلی آن از مکانیک قوی و هوشمندی خاصی بهره مند است. Metro Exodus در تاریخ 22 فوریه 2019 برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

Dying Light 2 : سری جدیدی از عناوین Dying Light که از جالب توجه ترین و تجربه برانگیز ترین امکانات موجود در این بازی پیاده سازی حرکات پارکورینگ میباشد که در قالب اول شخص اجرا میشود. شبیه سازی فیزیکی و حرکتی این بازی در انجام حرکات پارکورینگ بسیار هیجان انگیز میباشد به علاوه این بازی علاوه بر بالا رفتن از دیوار از امکانات تکمیلی دیگری نیز در همین زمینه بهره مند معرفی بازی های برتر اخیر است. در Dying Light 2 قابلیت تشکیل تیم هم وجود داشته و همچنین این بازی در نبرد های خود از حالت های PvP و PvE نیز بهره میبرد و از سلاح های سرد مختلفی استفاده میکند. به صورت کلی ، یکی از دلایلی که میتوان این عنوان را به یک  تجربۀ هیجان انگیز و ماجراجویانه تبدیل کند، روند پارکورینگ آن در یک دنیای آزاد میباشد که نسبت به محیط آن نیز بسیار واکنش پذیر است. تاریخ انتشار Dying Light 2 در سال 2019 عنوان شده است که برای پلتفرم های Xbox One ، PS4 ، PC منتشر میشود.

Halo Infinite : این بازی که در E3 2018 شرکت Microsoft به صورت رسمی معرفی شده بود، تنها در قالب یک تیزر به نمایش در آمد که فعلا خبری خاصی از این بازی به چشم نمیخورد، اما ظاهراً این بازی مسیر عناوین گذشته خود را طی خواهد کرد. تنها تصویری معرفی بازی های برتر اخیر که از این بازی نمایان شده طبیعت موجود در آن میباشد و در حال حاضر گیم پلی خاصی از دموی رونمایی شده از آن دیده نمیشود. تاریخ انتشار Halo Infinite همچنان مشخص نیست و فقط پیاده سازی آن بر روی پلتفرم های Xbox One و PC عنوان شده است.

GTFO : این بازی اکشن اول شخص Shooting به صورت تجربه ای تیمی 4 نفره میباشد و دشمنان اصلی در این بازی زامبی ها و هیولا ها هستند. شخصیت های موجود در این بازی به علاوه ی اینکه از سلاح های مختلف برخوردار میباشند از امکانات کاربردی دیگری نیز بهره مند هستند، بر اساس Footege های دیده شده، این بازی از سلاح های مدرن بهره معرفی بازی های برتر اخیر مند بوده و گیم پلی آن در یک محیط تاریک دنبال میشود. GTFO از گرافیک نسبتاً خوبی برخوردار میباشد و گاهاً در آن صحنه های ترسناک نیز دیده میشود. تاریخ انتشار این بازی فعلا مشخص نیست اما گفته شده که اول برای پلتفرم PC منتشر میشود و بعداً برای کنسول ها در دسترس قرار خواهد گرفت.

Witchfire : این بازی به سبک اکشن اول شخص Shooting ساخته شده اما بر اساس گیم پلی های دیده شده از این بازی ظاهراً دشمنان بازیکن یک سری هیولا های خاص و گوناگونی هستند که از سلاح خاصی معرفی بازی های برتر اخیر برخوردار نیستند؛ همچنین بازیکن به علاوه ی استفاده از اسلحه، از قدرت های ماورائی هم بهره مند است. محیط این بازی از گرافیک بالایی برخوردار بوده و به شکلی طبیعی شبیه سازی شده است. از WitchFire تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده و فقط برای پلتفرم PC قابل دسترس خواهد بود.

Scorn : استخوان بندی شخصیت اصلی این بازی همانند انسان ها میباشد، اما ظاهر آن چندان شبیه انسان نیست. این بازی در قالب اکشن اول شخص Shooting پیاده سازی شده و از سلاح های عجیب و در عین حال جالبی استفاده میکند. طبیعت این بازی ممکن است از دیدگاه بعضی کاربران کمی چندش آور به نظر بیاید اما با این وجود در سبک و معرفی بازی های برتر اخیر استایل خود به خوبی طراحی شده است؛ چرا که در این امر از قالب خاص خود استفاده کرده است. سلاح هایی که شخصیت اصلی بازی استفاده میکند بیشتر ساختار گوشتی و استخوانی دارد تا فلزی،(از جمله دلایلی که کمی بازی را چندش آور نشان میدهد) و از این جهت قابلیت جدایی پذیر نیز دارد، یعنی برای تغییر اسلحه دستۀ سلاح سر جایش باقی میماند و فقط سر اسلحه تغییر میکند. Scorn فقط برای پلتفرم PC در سال 2019 منتشر خواهد شد.

Call of Duty : Black Ops 4 : این بازی از جدید ترین عناوین شرکت Activision میباشد که توسط استدیوی Treyarch ساخته شده و گسترش پیدا کرده است. این بازی در سبک اکشن اول شخص ساخته معرفی بازی های برتر اخیر شده و بر خلاف نسخه های گذشته ی خود از حالت Single Player و یا جنبه ی داستانی بهره مند نمیباشد. Black Ops 4 اولین عنوان از سری بازی های Call of Duty میباشد که از سبک Battle Royale استفاده میکند که علاقمندان میتوانند از طریق لینک درج شده از جزئیات بیشتر حالت Battle Royale آگاه شوند . این بازی از حالت های دیگری مثل Multiplayer و Zombie نیز بهره خواهد برد که در این حالت بازیکن شاهد داستان و گیم پلی قابل توجهی خواهد بود. Black Ops 4 در تاریخ 12 اکتبر 2018 در دسترس کاربران قرار گرفت که جهت خرید از وبسایت رسمی Call of Duty : Black Ops 4 برای پلتفرم های PC ، PS4 و Xbox One در ویرایش های مختلف موجود میباشد.

World War 3 : این بازی همانطور که از نامش مشخص است، تصویری غیر واقعی از جنگ جهانی سوم را به نمایش میگذارد. World War 3 در سبک اشکن اول شخص ساخته شده و از متد شبیه ساز جنگ بهره میبرد و این روند را به خوبی پیاده سازی کرده است. این بازی همانطور که در رویداد Gamescom 2018 به معرفی آن پرداخته شده بود، نحوه دویدن، تیر اندازی، ادوات جنگی، خاصیت تخریب پذیری و جزئیات بسیار دیگری را شامل میشود که میتواند معرفی بازی های برتر اخیر از این بازی یک عنوان موفق به جا بگذارد. World War 3 توسط شرکت The Farm 51 گسترش پیدا کرده و فقط از حالت Multiplayer بهره میبرد که در تاریخ 21 اکتبر 2018 وارد بازار شد و هم اکنون نیز قابل دسترس است. این بازی فعلا فقط برای پلتفرم PC رونمایی شده و در رابطه با انتشار آن برای سایر پلتفرم ها فعلاً خبری در درست نمیباشد. World War 3 از طریق فروشگاه Steam جهت خرید موجود میباشد.

Mavericks : Proving Grounds : این بازی به وسیله ی شرکت Automaton گسترش پیدا کرده و وارد بازار خواهد شد. این بازی در سبک اکشن Shooting اول شخص پیاده سازی شده که ظاهراً حالت Multiplayer آن گیم پلی قابل توجهی را به تصویر کشیده است. سبک تیراندازی در این بازی با وجود اینکه از سادگی خاص خود بهره میبرد اما از امکانات خوبی برخوردار میباشد. علی رغم اینکه به مرور زمان به پایان سال 2018 نزدیک میشویم اما تاریخ انتشار دقیقی از این بازی در دست نیست با این اوصاف که سازندگان معرفی بازی های برتر اخیر اعلام داشته اند که Mavericks : Proving Grounds در سال 2018 منتشر خواهد شد. تجربۀ این بازی فقط برای پلتفرم PC امکان پذیر خواهد بود .

Ready or Not : این بازی توسط شرکت GameSPARKS گسرش پیدا کرده و از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 استفاده میکند. سبک Shooting این بازی در قالب نیرو های ویژه ی پلیس که عملیات خود را به صورت تیمی انجام میدهند صورت گرفته است. اینطور که دیده شده ظاهراً Ready or Not از داستان جالبی بهره خواهد برد و گاهاً یک سری صحنه های معرفی بازی های برتر اخیر ناراحت کننده نیز در دمو های آن دیده شده است. گیم پلی این بازی جدا از بحث اکشن سازی و تیراندازی در آن از آیتم های جالب و در عین حال کاربردی استفاده میکند و کاراکتر های موجود در بازی قابل شخصی سازی هستند و همچنین نقشه های استراتژیک با کیفیتی در آن استفاده میشود. Ready or Not از حالت Multiplayer هم بهره خواهد برد اما هیچگونه آماری جهت انتشار این بازی در دست نیست و حتی سال انتشار آن هم نامشخص است.

Fear The Wolves :  گفته شده این بازی در تاریخ 28 آگوست 2018 برای پلتفرم های PC ، Xbox One و PS4 منتشر شد. سبک این بازی به صورت اول شخص Shooting پیاده سازی شده و از گرافیک، جلوه های ویژه و خصوصاً شبیه سازی با کیفیتی بهره میبرد. در Fear The Wolves عوامل طبیعی میتواند موجب آسیب شود و از سوی دیگر امکان حمله ی برخی از موجودات معرفی بازی های برتر اخیر زنده نظیر گرگ ها در بازی دور از انتظار نیست. گفته شده که این معرفی بازی های برتر اخیر بازی برای پلتفرم های PS4 ، PC و Xbox One قابل اجرا میباشد، اما از بدو انتشار این بازی تاکنون فقط برای پلتفرم PC در دسترس بوده و فعلاً خبری از انتشار آن برای کنسول ها نیست و حتی از خود وبسایت رسمی این بازی، قسمت کنسول ها غیر فعال میباشد. این بازی توسط شرکت Focus Home Interactive منتشر شده و به صورت Multiplayer و Battle Royale پیاده سازی شده است. علاقمندان میتوانند از طریق فروشگاه Steam به تهیه ی بازی بپردازند .

Dead Matter : این بازی به سبک اکشن، زامبی و بقا (Survival) ساخته شده است. بررسی های انجام شده بر روی گیم پلی این بازی نشان میدهد که Dead Matter به گونه ای از ساختار ساده ای بهره میبرد، شبیه سازی های حرکتی، رانندگی و تیراندازی به شکل ساده ای طراحی شده اند. اما در حین سادگی، این بازی از گستردگی خاص خود نیز بهره میبرد، به طوری که مثلاً کاراکتر بازی قادر به استراحت نیز میباشد. این بازی دارای اسلحه های گوناگونی بوده و تا جایی که امکان داشته در این مورد متنوع کار کرده است. جلوه های گرافیکی بازی به شکل قابل قبولی طراحی شده و همچنین از طبیعت پویایی بهره مند میباشد به گونه ای که شاهد تغییر رنگ طبیعت در فصل های مختلف خواهید بود. این بازی ظاهراً فقط برای پلتفرم PC طراحی شده و بسیاری از جزئیات آن فعلاً نامعلوم است و همچنین تاریخ انتشار آن نیز فعلا مشخص نیست.

Serious Sam 4 Planet Badass : سری جدیدی از فرانچایز Serious Sam تحت عنوان Serious Sam 4 Planet Badass که از سبک اکشن ماجراجویی Shooting بهره میبرد، پرده برداری شد. این بازی توسط Croteam گسترش پیدا کرده و به واسطۀ Devolver Digital منتشر خواهد شد. این بازی در طی گیم پلی هایی که منتشر کرد نشان داد که در این عنوان کاراکتر اصلی Serious Sam از یک موتور برای رفت و آمد های خود استفاده میکند و جدای از آن، از یک سری وسایل نقلیه ی دیگر نیز استفاده میکند. این بازی طراحی معرفی بازی های برتر اخیر بسیار ساده ای دارد، مثلاً نحوه دویدن، تیراندازی، شبیه سازی معرفی بازی های برتر اخیر محیطی آن و به علاوه جلوه های گرافیکی پیاده سازی شده بر روی بازی آنچنان قدرتمند نیست، اما با این تفاسیر در کنار سادگی ساختار این بازی توانسته همانند قبل گیم پلی سرگرم کننده و در عین حال جالب خود را حفظ کرده و چه بسا از امکانات جدیدتری نیز بهره ببرد. این بازی به صورت جهان آزاد پیاده سازی شده و در رابطه با انتشار آن تاریخ مشخصی غیر از اینکه در سال 2018 منتشر میشود در دست نیست، و برای پلتفرم های PS4 ، PC و Xbox One عرضه خواهد شد.

Wolfenstein YoungBlood : سری جدیدی از فرانچایز Wolfenstein که اینبار داستان بازی در قالب 2 دختر 20 ساله پیش خواهد رفت. از این بازی گیم پلی خاصی در دست نیست تا بتوان بر روی جریان بازی اظهار نظر داشت اما گفته شده که در این عنوان برای بازیکنان تجربه ی CO-OP میسر خواهد بود. Wolfenstein YoungBlood توسط شرکت Bethesda Softwork در سال 2019 برای پلتفرم های PS4 ، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

Insurgency : Sandstorm : این بازی اکشن اول شخص Shooting برای اولین بار در تاریخ 18 سپتامبر 2018 معرفی شد. این بازی در قالب شبیه ساز جنگی پیاده سازی شده و در نوبه ی خود از امکانات خیلی خوبی بهره مند میباشد که به عنوان نمونه میتوان به نحوه ی نشانه گیری، شلیک کردن حرف زدن و اعلام موقعیت هر یک از شخصیت های اصلی حاضر در بازی، تیر اندازی معرفی بازی های برتر اخیر از کناره ی سنگر، آسیب پذیری واقعی بازیکن و امکانات خاص دیگری که در بازی محیا شده است اشاره کرد. این بازی که توسط شرکت Focus Home Interactive منتشر خواهد شد، فقط از حالت Multiplayer بهره مند میباشد و قرار است به صورت رسمی در تاریخ 12 دسامبر 2018 به طور رسمی برای پلتفرم PC عرضه گردد که هم اکنون جهت پیش خرید از Steam در دسترس میباشد و برای کنسول ها در سال 2019 وارد بازار خواهد شد.

تمامی بازی های معرفی شده که یا تاکنون منتشر شده اند یا در صف انتشار هستند تماماً از سبک اول شخص Shooting بهره میبرند که یا جزء عناوین برجسته ی این سبک هستند و یا حداقل مورد توجه کاربران و منابع مختلف معرفی بازی های برتر اخیر قرار گرفته اند؛ اما به طور کلی، این مجموعه ی معرفی شده شامل بازی هایی میشود که اکثر آنها ارزش تجربه را در هر پلتفرمی داشته و از طرف ما نیز پیشنهاد میشود.

معرفی بازی های برتر اخیر

2 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *