پیش فروش Marvel’s Spider-man آغاز شد

پیش فروش Marvel’s Spider-man

پیش فروش Marvel’s Spider-man که محصول مشترک شرکت های  Marvel ، Sony Pictures Animation میباشد ، آغاز شده است . این بازی به صورت انحصاری ساخته شده و فقط برای پلتفرم PlayStation 4 ، در تاریخ 7 سپتامبر 2018 برابر با 16 شهریور ماه 1397 در دسترس خواهد بود .

پیش فروش Marvel’s Spider-man

این بازی تجربه ی جدیدی را برای دوست داران مرد عنکبوتی رقم خواهد زد ؛ Marvel’s Spider-man به سبک اکشن سوم شخص و در یک دنیای آزاد پیاده سازی شده و داستان آن هیچ ارتباطی به سری فیلم ها ، انیمیشن ها و سایر بازی های دیگر Spider Man نداشته و برگرفته از هیچ عنوان خاصی نیست و برای خود داستان جدید و مجزایی را تعریف خواهد کرد .

گیمرپا • پیش فروش Marvel's Spider-man

همچنین بازیکن گیم پلی قابل توجهی به عنوان یک بازی انحصاری از سوی PlayStation 4 را تجربه خواهد کرد چرا که در این سری ، Spider Man بسیار با تجربه و قوی ظاهر شده است ، به طوری که تاکنون هیچ عنوانی از مرد عنکبوتی را با این قابلیت ها تجربه نکرده اید ؛ این گفته ها ، ادعای پیش فروش Marvel’s Spider-man سازندگان این بازی در رابطه با عنوان مرد عنکبوتی میباشد .

به عنوان معدودی از این قابلیت ها میتوان از ماموریت های جالب توجه ، نحوه مبارزه ی پیچیده و استفاده از اشیاء مختلف در حین مبارزه ، جلوه های ویژه بازی ، فعالیت های جانبی ، فعالیت های پارکورینگ ، قابلیت ساخت لباس و … اشاره کرد .

گرافیک این سری از Spider Man و شبیه سازی طبیعی آن بسیار قابل تحسین و مورد توجه قرار گرفت و به نسبت سایر نسخه های آن در پلتفرم ها و عناوین دیگر این بازی قابل مقایسه نیست .

در این بازی ، جا به جایی شما از یک پیش فروش Marvel’s Spider-man نقطه به سایر نقاط نقشه به خاطر قابلیت واکنش سریع Spider Man برای عبور از لا به لای ساختمان های شهر بسیار سریع اتفاق می افتد اما با این وجود این بازی از قابلیت Fast Travel نیز بهره مند است .

Spider Man داستان پیتر پارکر در شهر نیویورک را تعریف میکند و خطر تبهکاران جدیدی که شهر را تحدید میکنند و پارکر برای ایستادگی در مقابل آنان برمیخیزد … این بازی هم داستان دراماتیک پیتر پارکر را بازگو میکند و هم ماجرای ابر قهرمانی مرد عنکبوتی را به نمایش میگذارد و داستان اصلی بازی ادغامی از هر دو این داستان هاست .

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *