تاریخ عرضه Far Cry 5 مشخص شد

تاریخ عرضه Far Cry 5

تاریخ عرضه Far Cry 5

Ubisoft پنجمین نسخه سری بازی های Far Cry را منتشر میکند ؛ این بازی در تاریخ 27 مارس 2018 یعنی 7 فروردین 1397 برای پلتفرم های Microsoft Windows ، Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد .

موقعیت جغرافیایی این بازی در غربی ترین ناحیه ی کشور آمریکا در ایالت Montana میباشد .
Far Cry 5 همانند نسخه های پیشین دارای سبک اول شخص در یک محیط جهان باز قرار دارد که بازیکن میتواند برای کشف آن از وسایل نقلیه ی مختلف (زمینی ، هوایی) به صورت متنوع استفاده کند .

بر خلاف نسخه های گذشته این بازی که بازیکن با یک شخصیت از پیش تایین شده بازی میکرد ، در این مجموعه اینگونه نیست و خود بازیکن خالق کاراکتر اصلی بازی است و این بدین معناست که شما میتوانید ظاهر شخصیت ، جنسیت ، رنگ پوست و … را تعیین کنید.

در Far Cry 5 شما از طیف گسترده و مختلف سلاح های سرد ، گرم و انفجاری بهره مندتاریخ عرضه Far Cry 5 هستید و جالب است بدانید که این بازی دارای یک سیستم استخدامی به نام (Guns For Hire) میباشد که در آن شما میتوانید از مردم محلی یک ناحیه به عنوان یک مبارز و یک متحد استفاده کنید تا در درگیری های پیش رو ، شما را یاری دهند.

در این سیستم بازیکن ، مردم محلی را متقاعد میکند که به گروه شما بپیوندند و شما هر مبارزی را که استخدام میکنید شخصیت و مهارت منحصر به فرد خود را دارد و همچنین سیستم دیگری به نام Fang For Hire (که در بازی Far Cry Primal معرفی شده) وجود دارد که حیات وحش به کمک بازیکن می آید و از دستورات آن پیروی میکند و هر حیوانی الگو های جنگی خود را استفاده میکند .

تاریخ عرضه Far Cry 5شما در این بازی داستان شخصیت دیوانه ای به نام Joseph seed که رهبر فرقه ای به نام Eden’s Gate میباشد را دنبال میکنید ، Joseph خود را شخصیت برگزیده ای برای پاک کردن گناهان مردم انتخاب کرده است و خود را پدر دیگران میداند و بسیار فجیح و وحشیانه عمل پاک کردن گناهان مردم را انجام میدهد.

به طور خلاصه میتوان گفت که داستان بازی بر اساس تلاش برای آزادی از دست کسانی است که به نام دین ، حکومتی به راه انداخته اند و هر کاری که بخواهند میکنند.

این بازی قرار بود در تاریخ ۲۷ فبریه ۲۰۱۸ برابر با سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ منتشر شود ، اما بنا بر دلایلی تاریخ انتشار آن به تعویق افتاده و به 27 مارس 2018 ، 7 فروردین 97 موکول شد .

تاریخ عرضه Far Cry 5

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *