بازی Clash Of Clans : یک عنوان موفق در پلتفرم موبایل

Clash Of Clans یک بازی پرطرفدار و بسیار محبوب در سبک استراتژیک میباشد ، این بازی یک پروژه ی موفق به حساب می آید که توسط شرکت Supercell ساخته شده و برای پلتفرم موبایل در سال ۲۰۱۲ برای سیستم عامل های IOS و در سال ۲۰۱۳ در سیستم عامل Android انتشار یافت .

شما در این بازی در ابتدای کار برای خود قبیله ای تشکیل میدهید و با رسیدگی پی در پی ، به قبیله ی خود قدرت میبخشید و به صورت آنلاین با دشمنان خود وارد جنگ میشوید ، همانطور بازی Clash Of Clans که متوجه شدید این بازی  از حالت آفلاین بهره مند نیست و دقیقا بخش عمده ای از لذت و هیجان بازی در اجرای آنلاین آن نهفته است . Clash Of Clans از تاریخ انتشار خود یعنی سال ۲۰۱۲ تا کنون دائم در حال پیشرفت و به روزرسانی است و در هر سری از بروز رسانی امکانات بهتر و کاربردی تری را به بازی اضافه میکند.

خوشبختانه بازی به طوری برنامه ریزی شده است  که در Game Play طولانی مدت بازی کسل کننده نمیشود و همیشه راهی برای پیشرفت در بازی وجود دارد ، به عبارت دیگر میتوان گفت که بازی به نوعی بی پایان ساخته شده است ؛ و این یکی از دلایلی است که Clash Of Clans را به یک بازی اعتیاد آور برای طرفدارانش تبدیل میکند .

شما در Clash Of Clans نیازمند ۲ استراتژی قدرتمند هستید که خودتان بر اساس علایق و سلیقه شخصی خود آن را تایین میکنید : اول استراتژی حمله که سرباز ها ، جادو ها ، قهرمانان و … را شامل میشود و شما تشخیص میدهید که با کدام یک از نیرو هایتان ، و از چه جناحی باید حمله کرده و جنگ را به سود خودتان به پایان برسانید یعنی شما باید به وسیله ی نیروهایی که تحت اختیار دارید نبرد پیش رویتان را پیش بینی کنید به طوری که بتوانید بهترین بازدهی را از جنگ پیش رو داشته باشید .

استراتژی دوم : دفاع از قبیله ی خودتان است ، یعنی شما باید به وسیله برج ها ، قلعه ها ، توپ خانه ها و سایر امکانات دفاعی بازی بتوانید از قلمرو خود دفاع کنید به طوری که مراقب نفوذ دشمن از بازی Clash Of Clans هر نقطه ای باشید چرا که شاید در نظر نگرفتن یک نقطه برایتان بد تمام شود . این استراتژی ها باید چیده شود چون دشمن شما یک ماشین مجازی نیست بلکه یک انسان است و نقاط ضعف را به سادگی متوجه میشود و دقیقا همین قضیه رقابت تنگاتنگی را میان بازی کنان Clash Of Clans به وجود می آورد .

این بازی هم در Google Play و هم در iTunes – Apple امتیاز ۴٫۶ از ۵ را دریافت کرده است .

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *