The Dark Pictures Man of Medan در Gamescom 2018

Dark Pictures Man of Medan

Dark Pictures Man of Medan

The Dark Pictures : Man of Medan سبک متفاوتی از بازی های ترسناک میباشد که تاکنون کمتر دیده شده ، این بازی توسط شرکت Supermassive Games توسعه پیدا کرده و به وسیلۀ Bandai Namco Entertainment منتشر خواهد شد و یکی از بازی های بررسی شده در Gamescom 2018 میباشد .

Dark Pictures Man of Medan

این بازی سبک ترسناک خاصی از زامبی و Survival را دنبال میکند که در قالب سینماتیک ساخته شده است . داستان بازی در گیم پلی رونمایی شده ، گروه چند نفره ای را نشان داده است که سفری با قایق در پیش دارند ؛ در امتداد بازیکن در نقش دختری که در این گروه حضور دارد ،

Dark Pictures Man of Medan

بازی را در یک محیط تاریک آغاز میکند ؛ در طی گیم پلی بازی ، دوربین ثبات خاصی نداره و به طور اتوماتیک از زوایای مختلف از بازی فیلم برداری میکند که  به علاوۀ آن با ادغامی از گیم پلی سینماتیک توانسته ساختاری شبیه به یک فیلم را به خود بگیرد ؛ از طرف دیگر دموی بازی با گیم پلی بازی نیز باهم ترکیب شده اند .

در The Dark Pictures : Man of Medan صحنه های اکشنی که در آن درگیری شدیدی حاصل شود دیده نمیشود و به نظر میرسد که این بازی بیشتر از سبک Survival و ترسناک بهره گرفته است ، چرا که در لحظاتی که حمله صورت میگیرد.

بازیکن فقط باید خود را از موقعیت مورد نظر دور کند ، آن هم به وسیلۀ متد های از پیش تعیین شده در بازی . اما با این وجود گیم پلی بازی به طوری ساخته شده است که بتواند هیجان خوبی به بازیکن منتقل کند ، چرا که از صحنه های غیر قابل پیش بینی بسیاری تشکیل شده است . تاریخ انتشار دقیق این بازی فعلاً مشخص نشده اما به گفته سازندگان در سال 2019 این بازی را در پلتفرم های PS4 ، Xbox One و PC خواهیم داشت .

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *